Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó babázni? Sokat fogod a...

Jó babázni? Sokat fogod a babádat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia


Én nagyon szeretek babázni! :)

És általában mikor megkajcsizott,utána mindíg szoktunk "beszélgetni",majd ha ezzel is "végeztünk",akkor általában körbejárjuk a lakást,közben jókat büfizik,majd elmegyünk pelusozni,utána játszunk egy kicsit a tükör előtt,közben agyon puszilgatom ahol csak érem...Ha már kiéltem magam,akkor persze hagyom egyedül is játszani a hintájában...:) Ha kezd elfáradni,és nem tud csak úgy magától elaludni,és elkezd nyafizni,akkor kiveszem a hintájából,és elaltatom kézben.:)

Szóval én nagyjából ennyi alkalommal fogom a babámat.Mikor neki,és nekem szükségünk van egymásra.. :)

Ja...és már fürdetéskor is fogjuk,mert lassan 1 hete a nagy kádban fürdünk.:)


További jó babázást mindenkinek!

Üdv.,egy 3 hónapos baba anyuja

2009. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Imádok babázni!


Látni, ahogy a kis sírós kapálózó csomagocskából egy értelmes, csillogó szemű kislány válik. Ahogy figyeli minden szavam, hangosan kacarászik a kedvenc mondókáin. Maszatos képpel vigyorog amikor esszük a fincsit, és várja a következő kanállal. Amikor apu hazaér sikongat és a karját nyújtja felé, és fülig érő vigyorral "tűri" az agyonpuszilgatást!


Sokat dajkáljuk, lehet elkényeztetjük és ölbebaba, de tud egyedül elaludni. Egyszer ilyen kicsi, hát miért ne! A sok törődés-szeretet meg fogja hálálni önmagát.

2009. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!