Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó babázni? Sokat fogod a...

Jó babázni? Sokat fogod a babádat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Imádom a kislányom. De attól függetlenül nincs sokat kézben,nem akarom elkapatni,de sokszor felveszem,hogy jól megszeretgessem.

4,5hós kislány anyukája

2009. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó. Ha sír, ha nem, felveszem, szeretek babázni :)
2009. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb dolog a világon.Igen én azt hiszem sokat fogom.Mikor még kisebb volt,csak fogtam és gyönyörködtem benne.Most 7hónapos és már ő is odabujik hozzám,és szereti ha felveszem.Igen jo babázni,öltöztetni,tisztába tenni,tologatni,énekelni,mesélni...jobb igy élesben.:)))
2009. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincs gyerekem nem is lesz 10 éven belül:D

Jó tudom nem ez volt a kérdés bocs.

18/L

2009. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját gyerekem nincs,mert én is 18 vagyok,de igen,JÓÓ babázni,én imádom a kisbabákat!!:D Ölelgetni,nézegetni,játszani vele (korától függően ezeket), nem lehet megunni :)
2009. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

az elmondhatatlan amikor megpuszilom az arcocskáját, de otthagyom a számat és látom hogy ő meg csak pislog és nézelődik.. komolyan egyszer megzabálom! :)))

Meg amikor egyenesen, fürkésző tekintettel belenéz a szemembe! Na, hát az a csúcs:)

Amúgy én is figyelek rá, hogy ne legyen kézbeszoktatva. 3 hónapos lesz 2 nap múlva a kis drágám:)

2009. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
de cuki:D
2009. nov. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Imádok babázni és imádom a pici lányomat probálom nem kézhez kapatni de néha muszáj fel vennem megszeretgetnem megpuszilnom a csepp puha arcát.Ezen felül most már sokat lehet vele bohóckodni és mikor rám nevet na akkor olvadok el:) 3 és fél honapos a pici lányom:)
2009. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meglepődnék ha erre a kérdésre egy anya azt válaszolná,hogy babázni nem jó. De komolyan!


Én is imádom (5 hós) kislányomat,de arra azért figyelek, hogy ne fogjam sokat az ölemben. - nem azért mert nem szeretem, vagy mert gonosz vagyok, hanem mert következetes. Rengeteget játszunk együtt,de ahoz nem kell fognom.

2009. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó,de még milyen jó!Már 7 hónapos a kis tündéri lányom,de még mindíg előfordul,hogy csak állok az ágya mellett és nézem ahogy szuszog,és olyan édes ahogy alszik. :) Mostmár ha megpuszilom,odatartja az arcát és a nyakát,és megsimogatja az arcom.Reggel 1 órával előbb szoktam ébredni mint ő,és alig várom hogy felébredjen,és megint magamhoz ölelhessem.Anyának lenni igazi csoda,és a legnagyobb ajándék az élettől!
2009. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!