Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babacucc vásárlást apára...

Babacucc vásárlást apára bízni? Kivel milyen nem szokványos eset fordult már elő?

Figyelt kérdés

Nálunk egy pelusos baki:

Amikor a lila tescos pelenka le volt árazva 1800 Ft-ra. Emlékeztek? Mutattam a férjemnek az újságban a képet, hogy ilyet hozzon és semmilyen mást ne. Erre vett egy hatalmas csomag (amúgy szintén kb. 1800 Ft-os) Tesco gazdaságos pelenkát. Pedig a képet is mutattam... :)


2009. nov. 1. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

1 babánál történt. Én a kórházban, felhívom apát azonnal vegyen mellszívót, mert szétdurran a mellem. Elment a bababoltba, de szerencsére felhívott, hogy pontosan melyik is kell. Így legalább azt vette, ami kell!

Egyébként mi is jártunk így ezzel a pelenkával. Anyósomnak mondtam, hozzon tescosat, erre ezt az olcsóbbat vette meg :-( Nem baj, elhasználtuk,épp kicsit hasmenős időszakunk volt!

2009. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tescos pelenkával mi is igy jártunk.Mondtam a férjemnek,ha nincs Pampers akcioban hozzon tescosat.Azt hittem tudja,hogy a lilára gondolok,vettünk együtt máskor is.Hát ő a fehér csomagolásu tescosat hozta.Igazábol nem volt gond vele.Elhasználtuk.Egyszer kértem vegyen nyári kis vásazon sapkát,olyan kis kalap félét.Annyira aranyosat vett,én sem választhattam volna jobbat.
2009. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kislányomnak jönnek a fogai,mondtam páromnak hogy kellene adni szegénynek valamit fogzásra.De már megszoktam h minden ilyesmit én veszek meg,hát meg is vettem a gélt.Erre apa délután megérkezik,kezembe nyom egy ugyan olyat,hogy a patikus ezt ajánlotta:) olyan ari volt:)
2009. nov. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a kislányom ruháinak 90%-át apa vette, mindegyik tündéri, tökéletes méret. Még nem nyúlt mellé soha!
2009. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!