Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom tegnap óta köhög....

Kislányom tegnap óta köhög. Van valami amivel könnyebbé tehetném az éjjeli alvását?

Figyelt kérdés
holnap viszem vissza az orvoshoz.Elvittük orvoshoz, de mivel nem volt piros a torka és nem volt lázas, igy csak calcium szirupot javasolt. Azóta sokkal jobban köhög, és kicsit mintha sípolna, amikor veszi a levegőt. de még nem lázas.aggódó anyuka vagyok:(
2009. nov. 1. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sinupret cseppet kellett adnom 3×15cseppet,belekeverheted teába is!Tiszta gyógynövényekből van,tehát nagyon rossz íze van,de kárt nem okozhatsz vele!Nem aludt a mi lányunk se éjszaka a köhögés miatt,utána szépen felszakadt neki!Egy hétig kapta,pont ma fejeztük be!Jobbulást nektek!
2009. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy fej hagymát vágj apróra, keverd össze egy evökanál mézzel és hagy fél órát állni. Utánna a levéböl adj a kislányodnak egy-egy kiskanállal. Nagyon jót tesz köhögés és mindenféle mefázásos tünet ellen. Nem kell félned, nem csipös, nem lesz a kicsinek erös.
2009. nov. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ajajj az nem jó, h sípol. Ilyen tünettel vittem éjjel ügyeletre a fiam, hörghurutja volt. Van köhögés elleni kúp is, de ez szerintem komolyabb, az már rég nem jó, ha sípol köhögés közben!
2009. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sokaknak most ki fog kerekednia szeme. A minap járt nálunk egy barátunk, akinek két nagy tini lánya van. Mesélte, hogy az egyiknek kiskorában nagyon durva köhögéses megbetegdése volt, és semmi nem segített. Mígnem hallották valahonnan, hogy kenjék be a gyerek mellkasát libazsírral. Úgy voltak vele, más nem használ, ezzel ártani nem ártanak, kipróbálták. HASZNÁLT, elmúlt a köhögés, mintha nem is lett volna. Nekem eddig nem kellett kipróbálnom, ha köhögne a ksilányom, kipróbálnám.

[link]

kb az oldal közepe

2009. nov. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves uccsó válaszoló!!nem hülyeség,21 éves vagyok 6 hetes a pici fiam!!kicsi korom óta ha megfázok hörghurutom van(sipolok mint állat)és semmi más soha nem segített mint a zsír!ez a leghatásosabb,bár én ugy tudom hogy disznózsírral kell bekenni!elöl a mellkast(tüdő környékén)illetve a hátat(szintén a tüdő környékén)kézmeleg zsírral!:)üdv!egy anyuka
2009. nov. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi,rendesek vagytok:)

kapott a kicsikém panadol babyt, és megy a párologtató a szobájában.remélem,nem lesz semmi baj:(

2009. nov. 1. 21:28
 7/12 A kérdező kommentje:
ezt a zsírt magamon ki fogom próbálni:)
2009. nov. 1. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok!próbáldd ki, nagyon jó!anyukámnak az ő anyukája adta tovább ezt a tippet, és bevállt!:)én is ezt használom most a kisfiamnál,mert tegnap óta picit köhög és félek nehogy bedurranjanak a hörgöi mint nekem szokott!:)
2009. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsónak :a régi öregek csak tudtak valamit,ha évtizedeken keresztül ezt alkalmazták!
2009. nov. 1. 21:37
 10/12 anonim ***** válasza:
ez 100%!!remélem nálatok is beválik(és nem méreg drága gyógyszer, amiról az ember azt sem tudja hogy jó-e vagy sem)!!!
2009. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!