Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem fogja meg a cumiját,...

Miért nem fogja meg a cumiját, itatópohárját?

Figyelt kérdés
8hós a kisfiam és még mindig nem rakja a cumiját a szájába. Pedig szerintem ennyi idősen már kéne. Próbálnám már csőrős itatópohárból itatni,de azt sem akarja megfogni pedig azt könnyebb lenne mint egy cumisüveget fogók nélkül. Tényleg levan maradva vagy én túlzom el egy kicsit.
2008. júl. 2. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nyolc hónapos, kb. négy napja fogja meg a cumisüveget. Az itatópohárból nem annyira szeret inni, illetve én nem szeretem, ha abból egyedül iszik, mert még elég kis ügyetlen és abból azért folyik mindenhová a tea. Szerintem nincs lemaradva a fiad, nem egyszerre tudnak mindent csinálni. Én azt vettem észre, hogy ha valamilyen képessége hirtelen fejlődik, akkor valami másban kicsit lelassul. Lehet nálatok is ez van. Én is aggódtam, hogy miért nem fogja már a cumisüveget, de eddig arra koncentrált, hogy fel tudja húzni magát állásba. Mióta ez megy, azóta kezdte el próbálgatni a cumisüveg tartását.
2008. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert már kéne állnia???????
2008. júl. 2. 14:09
 3/3 A kérdező kommentje:

nah képzeljétek,azóta amióta kiírtam ide ezt a kérdést,folyamatosan próbálkozik a cumival. Kisebb-nagyobb sikerrel. Valamikor a cumi másik oldalát rakja a szájába :)

De már párszor sikerült.

2008. júl. 3. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!