Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is szereti a...

Más babája is szereti a cumisüveg cumiját, mint játékot?

Figyelt kérdés

Az enyém 5 hónapos, egyszer a babakocsiban elég nyűgös volt, és a mindig magunkkal hurcolt steril cumisüveget találtam csak a táskában, ami még új neki (utál, nem akar abból inni, egyszer próbáltam chamomillás vizet így, de nem jött be, így csak azért hurcolom hátha egyszer nem tudok leállni szoptatni sehol és nagyon szomjas lenne. Van mellette egy üveg bontatlan babavíz, ahhoz se fogunk nyúlni sztem soha :)) Szóval letekertem a tetejét, levettem a kupakot, és odaadtam. Azóta folyton szívná, rágná, azzal cumizik, iszonyat édi :)

Próbálta ezt más baba is?


2011. szept. 18. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém tápszeres, így a tápszert is, meg vizet is cumisüvegből kapja. Tehát nem idegen neki. És mégis imád vele játszani. Ott van a földön mindig a cumisüveg, ha szomjas lenne. itatom, közben már játszik a kupakjával, utána pedig hason fekve szívja a cumiját :) meg rágcsálja. Ha eldől, akkor meg kergeti, gurul, és ő megy utána. Tényleg édes :)))
2011. szept. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az enyém is szereti

nagyon jó rágni és a cumi részét tudja jól megfogni ha dobálni akarja

olyan kerek fajta eldobja és mászik utána mint ha labda lenne .-))

2011. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tápszeres a kisfiam. A minap vettem egy olcsóbb, színes cumisüveget, ami nem vált be végül. Egy hiszti kellős közepén a kezébe nyomtam, és olyan jót játszott vele, hogy magam is meglepődtem. Bár nem vettem le a kupakját, így a cumi részhez nem fért hozzá, ennek ellenére ő is gurította, forgatta nagy élvezettel. :))
2011. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!