Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az egy 8 hónaposnál,...

Létezik az egy 8 hónaposnál, hogy megérti amit kérünk tőle?

Figyelt kérdés
A mesekönyvnél ha mondom neki, hogy hol a vau-vau (két malac között egy kutya a képen) akkor rámutat a kutyára. Ha 4 textilállat közül kérdezzük melyik a röfi kiválasztja. Ha mondom neki, hogy nem szabad, elengedi a konnektorba dugott lámpa zsinórját. Ez lehetséges egy majdnem 8 hónaposnál????
2009. nov. 1. 16:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
19%

16:53 Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

A Te gyereked egy zseni!! Még nem hordott a föld a hátán hasonlót.

"E fiúból pap lesz, akárki meglássa" (Arany János)

de ha nem akkor tűzoltó,katona és vadakat terelő juhász (József Attila)

2009. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Lányom is tud már sokmindent ha kérdezek vagy mondok neki, pl hol van a mama, ránéz és nevet, apát és a dédit is tudja, a vau-vau-t is, cicát is, Ricsi-bácsit is(sógorom) és az Ő feleségét is. Megérti hogy mi az hogy "nem szabad", "nem" néha még mondja is és rázza a fejét, ismeri a kukurikút ha kérdezem hogy hol van , inti a pá-pát ha megyünk vagy valaki távozik. Mászik rengeteget, fel is áll és oldalazva lépeget, ha fogom a kezét akkor előre is megy. Ezek mind jó dolgok, viszont a gyors mozgásfejlődés és tanulékonyság miatt a beszédfejlődése maradt le. Alig mond valamit. A dokink azt mondta, majd ha lelassulnak ezek a dolgok, akkor fog elkezdeni beszélni. Lehet nálatok is eről van szó, majd beindul a mozgásfejlődés és akkor a többi alábbhagy.
2009. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, az én 8 hónapos kislányom nagyon szelektíven értelmes... :-)

A nem-nem, nem szabad, jaj-jaj, és társait úgy engedi el a füle mellett, hogy csak úgy suhan!

Sokszor bosszant, de hát nincs mit tenni.

Érti ő, hogy nem kéne folytatni az aktuális tevékenységét, de ha valamit a fejébe vesz... akkor ott aztán kő kövön nem marad!


A játékait ő is ismeri, de a könyvek nagyon nem kötik le.

Egyáltalán nem érdeklik.


Ezek szerint nem foglalkozom vele eleget... :-(


Tudtam én, hogy kevés egy napra 24 óra! :-))))


Viszont ő meg mozgásfejlődésben jár előrébb.

Feláll, mászik, és gyönyörűségesen, nagy szakértelemmel, és elmélyülten tud reklámújságokat négy pici ujjal (két mutató- és két hüvelyujjal) incifinci cafatokká tépkedni! :-))))))))))))

2009. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon ügyes!

Minden babát más inger ér.

2009. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Véleményt nem írok egyes válaszokról, mert akkor megint csak vita lesz itt is.

Az én kislányom is 8 hónapos. Mászik kb. 1,5 hónapja, 2 hete feláll mindenhol, ezzel együtt esik-kel mindenhol.

Alszik délelőtt is és délután is 2-2 órát, az éjszakát pedig végigalussza. Mosolyog mindenkire, senkitől ne fél. Áldott jó baba, minden házimunkát meg tudok csinálni mellette.

Ha éhes, mondja hogy mammamammma..., ismeri a vaut, a cicát, a macit, a labdát, apát, anyát, mamát, papát, tesót.

Na... most kidicsekedtem magamat, nem szokta, de most jólesett. :)

Mindenkinek jó babázást.

2009. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, gonoszabb voltál ,mint akikről nem írtál véleményt.
2010. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!