Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik az egy 8 hónaposnál,...

Létezik az egy 8 hónaposnál, hogy megérti amit kérünk tőle?

Figyelt kérdés
A mesekönyvnél ha mondom neki, hogy hol a vau-vau (két malac között egy kutya a képen) akkor rámutat a kutyára. Ha 4 textilállat közül kérdezzük melyik a röfi kiválasztja. Ha mondom neki, hogy nem szabad, elengedi a konnektorba dugott lámpa zsinórját. Ez lehetséges egy majdnem 8 hónaposnál????
2009. nov. 1. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen, már értheti...
2009. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
én teljesen le vagyok döbbenve. se kúszni, se mászni nem tud, de a kognitív képességeitől le vagyok döbbenve :-) bár sokáig totóztuk a férjemmel, h vajon ez csak véletlen? mondom, most már inkább megkérdezem.. :-DDDD
2009. nov. 1. 16:49
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Hát azért ne álulj el!! Az én 8 hónapos fiam megy,és ha azt mondom,hogy nem szabad a lámpazsinórt bántani,akkor cinkosan visszanevet és csakazért is meghúzza.És a kutyára meg mondja,hogy vau.Csak ne akard a sajátodat máséval összehasonlítani,mert az nem jó.
2009. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem haonlítgatni akartam, hanem kíváncsi lettem volna, hogy ennyi idősen már érthetik amit kérdezünk/kérünk, vagy csak "véletlen"?
2009. nov. 1. 17:05
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

16:53-nak üzenek, hogy rosszindulatból 5-ös!!!!

Igenis ügyes a kisfiad és legyél rá büszke, nem gyakori dolog ez!!!

2009. nov. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztosan sokat foglalkoztok vele, a mi kisfiúnk is ilyen ügyes, mi is éppen így rácsodálkozunk nap mint nap.
2009. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%
17:35-nek.A 16:53-as vagyok.Tehát ha tapsikolok,hogy milyen zseni a gyerek,akkor az jó.És ha még gügyögök is hozzá,akkor meg pláne.Sajnos a mozgásfejlődése meg nagyon le van maradva.És nagyon sok gyerek 1 évesen már szavakat mond,tehát naná,hogy megérti,sőt meg is magyarázza egy 8 hónapos,hogy mit akar.
2009. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
utolsó válaszolónak: kár ilyet kijelenteni, hogy "mozgásfejlődésben le van maradva". Lehet, hogy ő nem fog kúszni, mászni meg 9-10 hósan kezd el majd. mellesleg az én fiam sem mászik még, csak próbálkozik, kúszni csak körbe kúszott,és fejlődésneurológiai vizsgálatra járunk 3 havonta, ahol eddig sosem volt gond. Tudom, hogy egyes gyerekek ilyenkor felállnak, elindulnak, ők nem. Engem egyébként az effajta képességei jobban lenyűgöznek egy babának. Kiegyensúlyozott, eszik-alszik, társaságban elvan? akkor mi a gond? hja, a szomszéd kisfiú/kislány már körbefutja az udvart, mi? Két gyereket 3 évesen lehet(ne) összehasonlítani, akkor kiderül, kivel mennyit foglalkoztak...és biztos, hogy akkor senkit sem fog már érdekelni, hogy mászott-e időben...bocs, ha vki szerint off-oltam.
2009. nov. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
havonta járun konduktorhoz, aki havonta megjegyzi, hogy micsoda értelmes gyerek és havonta megnyugtat hogy "nincs lemaradva, baj meg végképp nincs vele". úgyhogy ez a kérdés nem a mozgásfejlődésről szólt, úgyhogy köszi a fantasztikus válaszaid...
2009. nov. 1. 18:19
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

16:53 vagyok. Ezt így gondolom én is. De szerintem azért szül valaki gyereket, hogy embert neveljen belőle. Tehát a sok foglalkozást nem kéne megdícsérni, hanem természetesnek kéne lenni. De úgy látom Te sem voltál megnyugodva, hogy a gyereked nem azt csinálja, mint a szomszédé. Jól tetted. Mert amit meg lehet előzni, azt meg is kell.

De időnként elönti a fejemet valami ,amikor olvasom ezt a sok gügyögő anyukát. Majd 3 évesen leszek kíváncsi, hogy hány babuci lesz babuci, mikor a kotonok előtt fog hisztirohamot kapni, hogy neki az kell.

2009. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!