Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is gondot okozott az...

Másnak is gondot okozott az óra átállítás? A Ti babátok, hogy viselte?

Figyelt kérdés

3 hónaposak vagyunk.Fél 8-kor fürödtünk és 8-kor ettünk,utána alvás.Most nem tudom betartani mert ugye 8-kor már 9 óra van,nagyon nyűgös és iszonyatosan sír a lányom.Annyira fáradt már a fürdés előtt,hogy utána nem is akar szinte semmit enni.160-at szokott enni,de azóta csak 40-60-at eszik.

A ti babátok is megérezte az óra átállítást?


2009. okt. 31. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsi volt, igen, most hál égnek nem.

Szoktasd, minden nap 10 percet toljál a fürdésen-etetésen-aláváson és be fog állni a rend megint.

2009. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ilyen kicsi volt még nagyon megvisete, kellett pár hét mire átszokott. Most hogy nagyobb 16 hónapos 1 hét kellett, hogy ne keljen fel 1 órával előbb, hiába raktuk le akkor amikor szoktuk. Amúgy meg olyan felesleges ez az óra átállítás, remélem eltörlik mihamarább!!!!
2009. okt. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk így minden előrébb jött egy órával. Most próbálkozunk, h mindig egy kicsit tovább toljuk. Szerintem se hirtelen "hozd be" nála azt az egy órát, hanem fokozatosan. Ők nagyon megérzik.
2009. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 7 hónapos a lányom, és nálunk is így volt mint nálatok. Mostanra állt nagyjából vissza a rend, de most is pl. 1 órával fektettem le mint előtte. Én azt csináltam, hogy az esti fürdést ami eddig 7-kor volt, az ugye óra átállítás után 6 lett, mindig pár perccel későbbre tettem. Nekem is nagyon nyűgös és csak sír előtte, de csak az első 2-3 napban, most már ismét 7 óra körül fürdik.
2009. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező! képzeld mi ugyanígy vagyunk, még az időpontokat is mintha én írtam volna :-)

Esti evésnél nagyon nyűgös, sír, kapálózik, nem eszik annyit amennyit szokott. Sőt a hajnali 4órai ébredés is előrecsúszott 3-ra, így 2-szer kelünk éjjel, mert ha 3 körül eszik, nem bírja ki úgy mint eddig.

DE már valami halvány reményt látok, hogy visszazökkenünk, ma már fél 4 után kelt :-)

2009. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!