Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinel, hogyan sikerult ora...

Kinel, hogyan sikerult ora atallitas utan a fekves es ebredes reggel?

Figyelt kérdés
Nalunk a fekvessel este nem volt gond, viszont reggel 6-kor kelt, egyebkent 7 fele szokott.
2009. okt. 26. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 11 hónapos a babám, mindig 7-kor szokott ébredni (+/-10perc). Tegnap értelemszerűen 6-kor ébredt, este viszont elhúztuk a fürdést, szegény már nagyon álmos volt, de nem akartuk fél 8-kor helyett fél 7-kor fürdetni, így negyed 8-kor vittük. Fél 8-kor vacsizott, és már ki is dőlt (amúgy fél 9 fele szokott elaludni).

Ma reggel a szokásos 7 helyett 6:30-kor ébredt.

Gondolom holnapra helyreáll a rend.

Ez így van rendjén, tegnap én is lefeküdtem hamarabb :)

2009. okt. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bár mi készültünk az átállásra, sikerült kitolni a fürdetést és az esti altatás is. Reggel is úgy kelt, mint máskor 6:30-körül. Bár még szerintem korai elmondani, hogy zökkenőmentes. Inkább visszatérnék még erre a kérdésre pár nap múlva.
2009. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kész káosz:))

3hós baba

2009. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! 7 hónapos lányomnál úgy néz ki a napirend, hogy minden 1 órával előrébb csúszott. Eddig fél 7-kor kelt reggel, most fél 6-kor kel. Eddig fürdés 19-kor volt, most az is egy órával előrébb csúszott. 10 percenként próbálom majd a fürdetést kitolni.
2009. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Háromból kettő 1 órával hamarabb ébredt, de sikerült visszaaltatnom őket, viszont a harmadik teljesen belezavarodott. Kétszer kelt fel enni, és nem is bírt sokáig aludni. (legalábbis remélem, az átállítás miatt van)
2009. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi baj nem volt. 5 hónapos.

Reggel egy kicsit később kelt, mint szokott, így este a fürdetést csak fél órával kellett eltolni, hogy az is a helyén legyen. Igaz, ma reggel megébredt az ő órája szerint időben (a mi óránk szerint hajnal 5-kor), de visszaaludt utána, szóval eddig minden oké. Remélem, nem is lesz már probléma belőle...

2009. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én próbáltam trükközni, hogy szombaton 1 órával később feküdtünk le, de nem kelt egy órával később a manóm. A régi idő szerint reggel fél 8-kor, tehát fél 7-kor kelt. Ma ugyanez, pedig tegnap már "normális" napunk volt. Ma is 3/4 7-kor már dünnyögött. Elvileg pár nap és átáll, bízom benne.
2009. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát reggel egy órával "előbb" kelt, de délután kettőre már helyreállt a rend. Azóta sincs gond hála égnek. 4,5 hós baba.
2009. okt. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nappal működik a dolog de este 1 órával hamarabb kel mindig szopizni :( és korábban is ébredünk.8 helyett 7.
2009. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!