Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyereket is megvisel az...

Más gyereket is megvisel az óra átállítás, hogyan tudom ismét jól beállítani a napirendet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg izgalmas programokkal lefoglalni, és "kitolni" a "programok" időpontját 10-20 percekkel, amennyit bír a gyerek/baba (nem írtad, milyen korú), és hamarosan belerázódtok. (Mi eddig fél óránál tartunk a két éves lányommal, a kisbabám nem különösebben érezte meg, ő rugalmasabb...)
2009. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora a gyerek, de fokzatosan jó átállitani öket, ha pici, akkor 5 percenként, ha nagybb, lehet 15-20 perc is naponta. Mi már két héttel az átállitás elött kezdjük átszoktatni öket, és igy ilyenkor már csak kevés az eltérés a napirend meg az óra közt.
2009. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én hiába is próbálok csalni, a féléves kisfiam biológiai órája olyan pontos, hogy bárhogyan is csinálom, ő mindig mindent a régi időpontban akar:( Bármikor altatom, ő akkor kel, amikor rég, akkor lesz éhes amikor rég, egyenlőre katasztrófák a napok, pedig már egy hónapos kora óta magától ment minden:(
2009. okt. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk az evések már "helyre kerültek", de az altatás az nagyon nehezen megy.

Mármint az esti fekvés, és a reggeli kelés "csúsztatása".

Tegnap szegényem beájult fél hétkor, és aludt fél órát, aztán utána álltunk neki az esti rituáléknak.

Azt hittem, hogy bírni fog még úgy fél órát, és akkor annyival arrébb tudom tolni a fürdetést, de tegnap nem sikerült.

Ma újra próbálkozom. :-)


A napirendünk egyébként nem nagyon változott.

Az alvások napközben kicsit máshogy vannak, mint régebben, de annyira nem vészes a változás.


Engem csak a hajnali kelés visel meg. (persze a babómat egy kicsit sem... :-)


8,5 hónapos

2009. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ő beállítja magának :D 1-2 nap és jobb lesz. Minket is megviselt az első nap.
2009. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi meg se éreztük. 8,5 hós.Úgyanúgy van minden.
2009. okt. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!