Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes kislányom miért nem...

8hetes kislányom miért nem alszik napközben?

Figyelt kérdés
Az éjszakát végigalussza, nagyon hasfájósak vagyunk 3-4 hetes kora óta. Most 3. napja reggel 7-8 órától este 9-10-ig szinte semmit nem alszik. Akármit csinálok, maximum 5 perceket, leteszem a kiságyba s pár perc múlva fent van, nem jó a babakocsiban, a kezemben, a levegőn sem. Annyira fáradt, látszik rajta hogy majd leragad a szeme, még sem tud elaludni. Miért lehet ez, akinek van valamilyen ötlete, vagy hasonló cipőben jár, kérem segítsen.
2009. okt. 31. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mesélj picit róla! Szopizik vagy tápit iszik? Mennyit, milyen időközönként? Kap valamit hasfájásra? Amikor nem alszik,akkor nyűgös is? Mikor szoktatok sétálni és mennyit? Ha szopizik, akor te nem szoktál-e puffasztó ételeket enni? Hol van a kiságya? Szobában hány fok van, milyen ruhában van, te hol vagy amíg alszik?
2009. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak anyatejet eszik, sem szélhajtó teát sem babavizet nem hajlandó elfogadni. ezt azért erőltetném, mert mindenkitől ezt hallom, persze orvos és védőnő kivételével, hogy muszáj adni nekik. Amúgy nekem úgy néz ki erős a tejem is, ezért kellene egy kis tea 2 étkezés között. 2-2,5 óránként eszik, 120-160 ml között, 3800 grammal 51 cm-rel született, 7 hetesen 5400 g és 58 cm volt, szépen fejlődik.

10 naposan kezdődött a hasfájása, Espumisannal kezdtünk, jó volt egy daabig, utána Angol csodavíz jött, ez is bevált egy darabig - bár én csak egy kis kanálnyit adtam neki belőle, de mások szerint majdnem egy evőkanálnyit kellene, mert az felel meg 5 ml-nek-, aztán 8 napig hatott a Sab Simplex, utána ehhez szedtük, s szedjük még a Papaverines oldatot ma 7. napja. első 2 nap nagyon jó volt, onnanstól kezdve egyre rosszabb, nem tud aludni, de majd összeesik a fáradtságtól. Ma volt a legrosszabb, egyszerűen vigasztalhatatlanul sírt, sehogy nem jó neki, kipróbáltam a szélcsövet is -bár eléggé ózkodom tőle- , de sak 2 kis puki jött ki általa. Hívtam a gyerekorvost, szerinte még mindig aszélgörcs kínozza, de holnap megyünk hasi uh-ra, vmint vérvételre. Ez nem állapot, nagyon el vagyok keseredve, hogy rajta sem mi sem segít.

Naponta 2-szer szoktunk levegőn sétálni, de most már ezek is sírásba torkolnak. Első perítől kezdve külön szobában alszik, ezt megszokta, légzésfigylővel, bébiőrrel.

Teljesen tanácstalan vagyok, nem bírom tovább nézni ahogy szenved.

2009. nov. 1. 15:39
 3/4 A kérdező kommentje:
a szobában 24 fok van, ez nem hiszem hogy befolyásolja, mert kint a friss levegőn sem tud aludni, ott is nyűgös. Én szinte már semmit nem eszem, nemhogy puffasztó ételeket. Kenyeret, sonkát, vajat, meggyleves, krumpli leves, hús-, zöldésgleves, gyulyásleves, tejbegríz, tejberizsa, pörköltök hagyma nélkük , rizs, sült hús ilyenek. Meg csak sénsavmentes ásványvizet iszom. A szobában egy rövid ujjú body és egy tipegő van rajta.
2009. nov. 1. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
hat ha a levegon se tud aludni akkor nem tudom...repat adsz mar neki? vagy estere adhatsz egy kicsi tejport allitolag a repatol es a tejportol jol alusznak..ez tapasztalat.
2009. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!