Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen keveset...

Miért alszik ilyen keveset napközben a 3 hetes kislányom?

Figyelt kérdés
Az éjszakát egész jól átalussza, 1 óra körül szokott felébredni, utána meg fél 5 körül legközelebb. Onnantól kezdve szinte óránként fent van, alig alszik egy kicsit. Délután is ha leteszem a kiságyba, akkor max fél órát alszik, de általában 10 percnél tovább nincs el egyedül. Ha kézben van, vagy ölben, akkor semmi baja, elnézelődik, el is alszik, de ahogy leteszem kipattan a szeme. Pedig nincs hozzá szoktatva a kézben léthez.
2011. márc. 26. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ugyanez volt 3heteseb. nagyágyba leraktam, és aludt rendesen,

most már megszokta hogy nappal nagyágy, éjjel kiságy:) este nincs is hiszti ezért, de reggel 6kor kel, akkor már csak a nagyágyba alszik vissza:9

2011. márc. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Éjszaka velem alszik a nagyágyban, és nem akarom nappal is ahhoz szoktatni. Maximum ha én is ledőlök vele, akkor szoktam magam mellé venni.
2011. márc. 26. 16:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt. 5 hetesen kezdett el aludni ejjel normalisan, addig iszonyu nehezen aludt el. Nehez szulesed volt? Azt mondjak ez is kozrejatszik. Nekem igen, de a fogzas kezdetekor -3.5 ho- ujra kezdodtek a gondok es oszinten szolva maig nem oldodtak meg. 17 hos es 1-1.5 orat alszik d.e es ejjel 9-5.30-6-ig. Nekem keves, nem is ertem h birja, hisz rohangal egesz nap. Eszrevettem, h ha tobbet vagy levegon meg kevesebbet alszik. Vicc....
2011. márc. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!