Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok így picurkátokkal?...

Jártatok így picurkátokkal? Túlaggódós vagyok és már saját magam készítem ki! :¨ (

Figyelt kérdés
4és fél hónaposak vagyunk,gyógytornára járunk mert le voltunk maradva mozgásfejlődésben(jobbra fordulunk,balra nem;játékok után még nem nyúlogatunk és mivel nagyrészt ökölben tartjuk,a felkínáltat is nehezen fogjuk meg),ha hasra fordítom nem húzza ki maga alól a kezét,nem tolja ki magát.Egyébként figyelmes,gyönyörű,mosolygós babóca,hanyatt fekve repked,keze lába jár!:-) azt mondta a gyógytornász rendbe fog jönni,de én mindenen,mindig aggódok!Voltatok így?
2009. okt. 31. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, az én babám is kicsit lassabba kezdett el mindent, de 1 évesen már járt, hamar behozta. Ha sokat aggódsz akkor csak magadnak ártasz a legtöbbet, na meg a babádnak mert megérzi. Olvass sokat utána a dolgoknak neten, de ne aggódj feleslegesen, a gyógytornásznak igaza van.
2009. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
ha ez megnyugtat én is aggódnék.azért nem mindegy.de próbálj pozitívan gondolkodni.ha a gyógytornász bíztatta akkor neked sincs okod az aggodalomra.nekünk is volt egy kis problémán a kezünkkel,mindig befelé, a kézfején támaszkodott,és ugy is húzta magát.elvittük,de addig még meg nem vizsgálta és nem mondta hogy minden oké,addig nagyon izgultam,ez természetes.
2009. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A kislányon a héten volt egy éves,hat hónaposan még nem fordult meg önállóan, és teljesen ugyan ezeket csinálta mint a tiéd. Elmentünk gyógytornára minden héten egyszer (a nyár miatt volt,hogy nem is minden héten), a 2. alkalom után megfordult,8 és fél hónaposan stabilan felült és megült magától, 11 hónaposan kezdett el mászni,tárgyak mellett kapaszkodva sétál, és egy kézzel fogva szépen szalad. Én is ugyanilyen para voltam de most már látom,hogy minden gyerek más, és lehet,hogy nem úgy és akkor csinálja a dolgokat ahogy a nagy könyvben meg van írva, de mindent ugyanúgy megtanulnak!
2009. okt. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavakat;nem mondom,hogy nyugodtabb lettem,de jó tudni,hogy nem vagyok egyedül!
2009. okt. 31. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!