Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvás gond, mit tegyünk, hogy...

Alvás gond, mit tegyünk, hogy a saját ágyában aludjon?

Figyelt kérdés
19 hónapos a kislányunk,mindig a saját kiságyában aludt.Pár hete az apja szétszedte az ágyát,leszedtük a rácsokat,és kiságy lett belőle.Örült neki nagyon aludt is pár napig benne.Aztán szépen rászokott,hogy éjjel bemászik hozzánk,ma már ott tartunk,hogy nem hajlandó az ágyában aludni.Az este is annyira sirt,szinte nem vett levegőt,hogy ő nem alszik ott.Igy ugye ott van köztünk-(Egyenlőre még velünk van egy szobában,de szeretnénk áttenni a saját szobájába.De igy nem lehet.Már arra is gondoltunk hogy visszatesszük a rácsokat,de félek az megint rosszul sülne el.Járt már igy valaki?Hogy szokassuk a saját ágyába?
2011. dec. 5. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy alakult, hogy van egy nagy franciaágy amin alszik, de nem úgy alszik el, hogy lerakom aztán aludj, mert ez nálunk nem menne, hanem lefekszik, megissza a tejet, odafekszek mellé, aztán már csukja is a szemét és kb 10 perc után alszik. Próbáld ki, hogy te is ott maradsz mellette míg elalszik, olvass mesét, mondókát,énekelj hátha úgy megnyugszik, és el tud ott aludni. Szerintem ha ez egyszer beválna akkor lehet megszokná. Ja, és nálunk Lillus is külön szobába alszik, nekünk így sikerült ezt megoldani. Nem tudom nálunk is mikor lesz az hogy leteszem és magától elalszik úgy hogy nem vagyok benn vele, de hát nem erőltetem,biztos most még szüksége van rám.
2011. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Az a helyzet hogy próbáltam már,hogy lefekszem mellé,simizgetem,de ordit,hisztizik,ül fel:-((
2011. dec. 5. 19:15
 3/3 bébyke111 válasza:
Én kislányom is pont 19 hónapos, de mi még nem vettük le a rácsot, pont ezért mert féltem ,hogy úgysem marad el. a rácsok nekünk még kötelezők! :) Tudom ha nem lenne akkor ő is kimászna, meg persze nem aludna. Nálunk úgy van hogy az ágyunk mellett van az ő kiságya. szerintem nem teszel semmi rosszat avval ha visszarakod a rácsot. Lehet hogy neki is ez nyújtott biztonságot. Szerintem ő még pici ahhoz hogy nyitott ágyban aludjon. Azért sok sikert :)
2011. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!