Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hetes babák anyukái! Hogy...

6-7 hetes babák anyukái! Hogy van a babátok, miket csinál, hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 8 hetes, mi reggel 7-kor kelünk, akkor reggeli, utána még visszafekszünk szundizni (legtöbbször a mi ágyunkba, mert apukája elmegy dolgozni). 11 körül újra eszik, akkor a nagyszobában nézem a szomszédokat a tévében, ő mellettem "játszik" a kanapén. Délután 2 után megint kajcsi, aztán séta, 5-6 körül evés, utána a napi sírás :) 8-kor fürdés, aztán alvás. Egyedül alszik el a kiságyban, miután vagy egy órát nézelődött (csendben). Éjszaka egyszer kel 3 és 4 között. Nagyon sokat mosolyog, napközben szinte egy hangja sincs, nézegeti a színes plüsseit. Estére elfárad, akkor azért szokott sírni. Ilyenkor apukájával van, én pedig megcsinálom a napi háztartásmelókat. Nagytakarítást olyankor csinálok, amikor apuka elviszi egyedül sétálni.

2009. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam hét hetes.Egyszer kel éjszaka, 4 és 5 között.Aztán nem alszik már sokáig, olyan fél hét körül felkel.Eszik egy kicsit, aztán még alszik egyet.Napközben változó, van amikor alszik, van amikor egész nap alig.Minden nap sétálunk, a babakocsiban mindig alszik.Ma aludt négy órát egyhuzamban, meg most is olyan másfél órája.Délután nyűgösebb.Hatkor fürdés, aztán kilencig ébren van, azalatt a három óra alatt többször kér enni.Elég hasfájós, így szokott sírdogálni, de már jobb a helyzet egy hete, mióta elfogadja a cumit.Azelőtt folyton cicire kérezkedett.Éjszaka az ágyában alszik, nappal a mi szobánkban van egész nap, mert igényli a társaságom.A házimunkát el tudom végezni mellette.Vásárolni jön velem, ha kevés dolog kell, babakocsival, ha több, hordozóban autóval.
2009. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!