Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hypoton picurkák anyukái!...

Hypoton picurkák anyukái! Mikor tanulta meg babátok ezeket?

Figyelt kérdés

1. felülni

2. mászni

3.felállni

4. járni

Kislányom ma töltötte be a 10. hónapot, és fél éves kora óta járunk Dévény tornára.8 hónapos kora óta kúszik,és egy kézzel kapaszkodva ül.A térdén közlekedik, és ha leteszem négykézlábba, megtartja, és hintáztatja magát.De nem ő emelkedik négykézlábba.A karját kinyújtja teljesen hason, és a térdén közlekedik, csak nem kapcsolta össze a kettőt.Ezek közül semmit nem csinál!A felülés aggaszt, a mászás egy picit aggaszt, a többi nem.Előre is köszi a válaszokat!


2011. júl. 21. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy tévedek, de mindent időben (mint az egészségesek) csinál eddig a babád.
2011. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De jó lenne, ha igazad lenne!Én úgy látom, most már le van maradva:(( De az a lényeg, hogy önmagához képest ügyeskedik.És a tornát folytatni fogjuk.
2011. júl. 21. 08:40
 3/14 anonim ***** válasza:
felülni mászni egy napon kezdte 11 hónaposan,kapaszkodva felállni hamarabb két héttel.egyedül felállni és járni 15 hónaposan.kúszni kilenc hónaposan kezdett,addig gurulva közlekedett.mi későn kezdtük a tornát a neurológus "jóvoltából".
2011. júl. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez nincs későn.Mondta nekem is a gyógytornász, hogy teljesen mindegy, hogy egy baba 8 vagy 11 hónaposan mászik, csak lehetőleg ne hagyja ki.
2011. júl. 21. 11:27
 5/14 anonim ***** válasza:

Az en lanyomra meg a korhazban mondta az egyik gyerekorvos hogy kicsit hypoton, de a foorvos aztmondta hogy nem az. az teny hogya buksijat eleg keson emelte fel hason, de en keveset tettem hasra.

5 hos koratol gurulaszott mindenhova, mert nem kuszott mint a kommandosok

8 hosan utl meg de csak ha en ultettem

8,5 hosan maszott , ebbol kiult, felult, felterdelt szinte egyszerre

9 hosan meg mar felallt, eloszor a kezemben kapaszkodva kesobb pedig magatol agy es szekreny mellett, meg a kisagyban

most 10 hos kapaszkodva lepeget es volt mar hogy szeket tolt maga elott es lepett utana

szerintem eleg idoben csinalt mindent :) bebikompba sosem volt , tornaztunk jatszottunk sokat a foldon

2011. júl. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

elozo vagyok :) negykezlabra az elejen en segitettem sot volt hogy vittem a labat, lattam egy masztatos videot :P hogy sipcsontjatol kell tolni maga ala a labait s o majd teszi a kezecskejet, ezt kb 4 5 szor csinaltam utanna rajott magatol


Ultetve parnak koze nem volt csak olben:) de rendesen maszasbol ult ki, mar minden korulmenyben fel tud ulni tovabb maszni nagyon cukorfalat :)

2011. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezekből amit leírtál, Ő tényleg nem hypoton.Elég korán csinált mindent, és nagyon ügyes!Neked aztán tényleg nem volt aggodalomra okod,gyakorlatilag mindent tud, hátra is dőlhetsz.:))Én is másztatom minden nap itthon, kb. 2 hónapja.Hintáztatom plédben, felhúzom ülésbe oldalról, stb.De semmi! Nem akar megindulni:((Én már annak is örülnék, ha végre ő állna négykézlábra..
2011. júl. 21. 11:40
 8/14 anonim ***** válasza:

megint en :) ne izgulj mert beindul aztsem tudod majd hova kapkodj :)))

kepzeld a babam az elejen csak 1 iranyba tartotta a fejecskejet, mert en mindig ugy vettem fel bofizni, kesobb en forgattam neki masik iranyba is mig megtanulta, mar kutya baja, csak meg az egyensulytartast kell gyakorolja.

Mikor nem ult 6 hosan mint a tobbi akit ultetnek,mar kerdeztek sajnaloan hogy hat nem ul meg???

Hat nem ult, de mikor 8 hosan megtanult ulni egybol egyenesen eros hattal ult nem dolt jobbra balra :)


Ne aggodj inkabb szorakozzatol jatszatok s majd ha erdekelni fogja a tobbi akkor beidul, szep napot :)

2011. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindennel így voltunk.Míg aggódtam, semmit nem csinált, csak okosította magát.Amikor már lemondtam a dolgokról (pl. hasra fordulás) akkor megcsinálta 6 hónaposan, másnap már tökélyre fejlesztette.Azt se gondoltam volna, mikor kúsztattam, hogy valaha kúszni fog.De a távirányítóért mindent:))Nektek is szép napot!
2011. júl. 21. 12:04
 10/14 anonim ***** válasza:

9 hó: megtanult hátról hasra fordulni és kúszott hátrafelé

10 hó felült (tolatásból nyomta fel magát ülésbe)

11 hó: mászni kezdett

12 hó: felállt

2011. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!