Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt kis korülönbséges...

Vannak itt kis korülönbséges babák anyukái?

Figyelt kérdés
Nálatok mennyi a korkülönbség? Terveztétek, vagy egyszerűen jött a baba? Bánjátok hogy így alakult, vagy újra így tennétek?
2011. okt. 10. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a kis korkülönbség?
2011. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Relatív,hogy mennyi az annyi.

Nálunk 22 hónap a korkülönbség a fiúk között.Nem terveztük illetve terveztük csak kb még + 1,5-2 év múlva.De nem bánom,hogy így lett.Édesek együtt.Most 1 és lassan 3 évesek.Eleinte nehéz volt,mert amikor a picit szoptattam a nagynak épp akkor kellett vmi.Nagyon nagy nehézségek nem voltak,mindent megtudtunk oldani.Lesznek nehezebb helyzetek de nem lehetetlenek.

2011. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fiam 3 éves a kislányom 15hónapos.Terveztük,mindig is kis korkülömbséget akartam.Nem is fogom soha megbánni imádják egymást én meg még jobban őket :) Minden álmom gyerek korom óta 3 gyerek volt,így egy éven belül neki látunk :)

22L

2011. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagylányom kétéves, a kicsi négy hónapos. Így terveztük, és nem bántuk meg. Sokkal könnyebb velük, mint ahogy azt beharangozták, vagy ahogy én vártam. Mondjuk jó gyerekeim vannak, szóval nekem nincs okom panaszra.
2011. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Én kis korkülönbség alatt kb. 1,5-2 évre gondoltam.
2011. okt. 10. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Két lányom között 17 hónap a korkülönbség, a kicsi most volt 1 éves, a nagy 2,5 lesz hamarosan.Mindkettő tervezett baba.

2011. okt. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 21 hó van a két fiam közt. Így terveztük, hogy kb 2 év legyen köztük. Nem bánom, újra így tennék. Bár most gondolkodunk a harmadikon, vele azért várunk addig, míg a nagyok ovisok lesznek, három picivel itthon már nem bírnám a strapát.
2011. okt. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22 hónap van a lányaim között.Terveztük.Jó így , sőt így visszagondolva kisebb korkülönbséggel is bevállalnám.
2011. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!