Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használja a Viburcol...

Aki használja a Viburcol kúpot az mostanában tudot venni?

Figyelt kérdés
Budapesten azt mondják minden gyogyszertárban hogy hánycikk:(Pedig nekünk nagyon bevált.Egyetlen egy gyogyszertárban kaptam 1 dobozzal.Bp-és környékén élök tudtok segiteni hogy még konkrétan valahol kapható egyáltalán?
2009. okt. 31. 10:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hu de rendes vagy:)Igen rendeljél nyugodtan.Irj nekem privit oké.Várom.Szép estét:)
2009. okt. 31. 20:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi, sajnos csak ma reggel voltam a Fodor Patikában az Erzsébet királyné úton.. tegnap nem jött a bébisitterem (anyukám), csak ma. Na, szóval az a helyzet, hogy megkérdeztem, és gépen van nekik nyilvántartva, de a raktárukban nem volt egy db sem.

(ez érdekes módon többször előfordult, mikor a tápszert vettem is, mert mindig 3 dobozt írt fel a dr.nő, és kifizettem szépen, mikor elment a raktárba, meg csak egy vagy kettő volt, szóval nem tudom, miért nem tudják a gépi készletet és a valós készletet összeegyeztetni.)


No, a lényeg, hogy rendeltek a Viburcolból, és vissza is igazolták nekik SZERDA DÉLELŐTTRE a szállítást. Ők nem hallottak arról, hogy visszavonnák ezt a kúpot, de azt mondta, mielőtt mész (mondtam hogy nem nekem kellene) mindenképp hívd fel őket telefonon, hogy érkezett-e.


DE MONDD NEKI, MERT LEHET HOGY MÁS VESZI FEL A TELEFONT, HOGY A RAKTÁRBAN IS NÉZZE, NE CSAK A GÉPBEN, MERT TEGNAP GÉPEN VOLT NEKIK, DE KÉSZLETEN NEM.

2009. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

[link]


itt a honlapjuk, és elnézést, hogy tegnap nem jelentkeztem, ma is csak azért most, mert Murphy törvénye... nem volt netünk egész délután.

2009. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!