Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki használja a Viburcol...

Aki használja a Viburcol kúpot az mostanában tudot venni?

Figyelt kérdés
Budapesten azt mondják minden gyogyszertárban hogy hánycikk:(Pedig nekünk nagyon bevált.Egyetlen egy gyogyszertárban kaptam 1 dobozzal.Bp-és környékén élök tudtok segiteni hogy még konkrétan valahol kapható egyáltalán?
2009. okt. 31. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia, én Zuglóban lakom, egy hete az Erzsébet királyné úti Fodor patikában előttem vett egy anyuka. Nekünk egyáltalán nem vált be sajnos.


Szerintem üsd fel a telefonkönyvet, és hozzátok közelebbi patikákban kérdezd meg telefonon. Szerintem csak lusták rendelni.


Épp két hete volt itt a védőnőnk, és mondtam neki, hogy nekünk ez nem használ. Ő meg mondta, hogy hát igen, neki meg hivatalból épp ezt kéne ajánlgatnia, de sok anyuka mondja, hogy nekik sem ér semmit.. úgyhogy biztos nem szűnt meg, a védőnőnk biztos mondta volna.

2009. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugyképzeld el tegnap egy egész du-án telefonáltam a patikákba.Zuglóban sincs.1 helyen Cinkotán kaptam (vidám vásár u.).Köszönöm a gyors válaszodat aranyos vagy:)
2009. okt. 31. 10:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is nagyon nehezen kaptunk, azt mondták 3 gyógyszertárban is, hogy esetleg rendelni lehet, de akkor se biztos hogy lesz. Végül egy negyedikben sikerült venni. Nem tudom, miért nem kapható.
2009. okt. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szívesen :)) Zuglóban sincs? Ejha.. Na majd hétfőn úgyis mennem kell popsikrémért, és akkor megkérdezem a patikusnőtől a Fodorban, hogy mi is a helyzet. Ez egy új, nagy, és nagyon jól felszerelt gyógyszertár... Most kicsit meg vagyok lepve hogy mitől tűnhetett el ez a kúp ennyire.
2009. okt. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

10.43.Légyszi,légyszi,légyszi:)))Várom válaszod hétfőn.

Köszönöm előre is.

2009. okt. 31. 10:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Szia 10.40. Igen én meg is rendeltem, nem hozták neg nekik azt mondták mert hiány cikk.Kb.már 1hónapja kezdték el mondogatni nekem hogy hiány cikk.De nem hittem el mert megrendeljük mindig azt mondták és jöhetek érte másnap és neeem.Na durrr igy jártam.
2009. okt. 31. 11:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták tegnap, hogy alaki hiba miatt visszavonták a készleteket.
2009. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pár napja írtam ki kérdésbe, hogy megszűnik-e, mert én sem kaptam... Ezek szerint nem csak én jártam így:(
2009. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hu,akkor mi igy jártunk akiknek bevált.Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.Elkeseredtem egy picit:(
2009. okt. 31. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Ok, hétfőn mindenképp megtudakolom itt nálunk Zuglóban, aztán írok! :) Esetleg, ha vállalják, hogy rendelnek, akkor rendeljek a nevedre, és érte jössz?
2009. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!