Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Narancssárga kaki? Lehet ilyen?

Narancssárga kaki? Lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam az előbb narancssárga majdnem pirosas kakit rakott a pelusba! Előtte 10percel ettünk sárgarépát és krumplit banánnal. Azonnal kijött volna belőle?? Érdekesnek tartom. De néztem hátha valami véres darab is lett volna benne,de NEM!
2008. júl. 1. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugi semmi gond szerintem az én lányom is produkált ilyesmit és azt mondta a védönő,hogy ez a kaja miatt van.De ha továbbra is ilyen marad akkor persze vidd el gyermekorvoshoz.
2008. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akaja miatt? Ilyen gyorsan kijött volna???
2008. júl. 1. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom álltalában ha répát vagy paradicsomot eszik olyan színü lesz a kaki is, de másnap.Akkor adtál neki először?
2008. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nem először. És ilyen még nem volt!
2008. júl. 1. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! Van ilyen, ha nem kell a szervezetének gyorsan átfut rajta és evés után az első kakit is megszínezi, képzeld az én fiam cékla evés után lilát!!! kakilt, és rózsaszínt pisilt egy egész napon át.
2008. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez jó :)))))

Aztán tegnap este amikor megfürdettem befoghatta a kis popsiját,mert tiszta narancssárga volt. Nagyon humoros volt :))) De nedves törlőkendővel egész szépen lelehetett szeni.

2008. júl. 2. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!