Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor kimondta az első szót? És mi volt az?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

8. hósan NEM!


egy évesen kezdett el szavakat utánunk mondani, most 21 hónapos és szinte mindent mond, inkább csak szavakat, vagy rövid szókapcsolatokat, de mondatokat még nem.

2009. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 évesen a szülinapján szólalt meg:)) Az volt az első szava hogy mama nagy volt az öröm:))
2009. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fél évesen, hogy baba.
2009. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9 hónaposan és az,hogy ana,
2009. okt. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Az első válaszolótól ez a "nem" nagyon aranyos! :-))
2009. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos korától mondogatja, hogy lámpa (neki: amp) és vadul mutogat a lámpára.
2009. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fél évesen? Nem semmi.

Az én fiam 7 hónapos lesz és már várom hogy "beszéljen".

Jó babázást Mindenkinek!

2009. okt. 30. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocs,de szerintem sokan osszekeverik,hogy tudatosan vagy nem tudatosan mond valamit a baba.Fél évesen nem hiszem,hogy tudatosan mond valamit.Az én babám 13 hónapos,mostanában néha mondja nekem az anyát,ez volt az elso szava,de persze o is már régóta mondogatja,hogy mama,baba,tata,dada,vagy mamama,bababa,de ez még csak bababeszéd,ezeket minden baba mondja.
2009. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van, ezek nem a szó szoros értelmében vett szavak. Inkább csak játszik az ajkaival és a nyelvével,ezt leste el a felnőttektől.
2009. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!