Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a chicco soft&dream...

Milyen a chicco soft&dream kenguru/babahordozó?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kíváncsi?

A leírás szerint újszülött kortól használható (mert fektethető is, de "ülve" is lehet benne a babát hordani).

A lányom 6 hetes neki szeretnék venni egyet, hogy néha napján ki tudjak mozdulni vele (és nem utolsó sorban a fiammal, mert szegény a játszótéren kívül egyelőre sehova nem jut el "miattunk").


Tudom, hogy van hordozókendő is-de nekem az nem szimpatikus. Maradnék a kengurunál, ha nem most akkor később (azért kérdeztem erről a kengururól mert nem olcsó, most viszont nem vennék "mezeit". Azonban ha később veszek (mikor már nagyobb a lánykám), akkor lehet már olcsóbbat is, ami nem ilyen hiper-szuper).




2008. júl. 1. 09:47
 1/2 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki félreértené, van babakocsink, kettő is.

De sajnos felénk a régi fajta buszok járnak, amire ezekkel a kocsikkal felszállni lehetetlenség:(

Ezért gondoltam egy lényegesen könnyebb és kivitelezhetőbb megoldásra.

2008. júl. 1. 09:49
 2/2 anonim ***** válasza:

mi vettunk egyet kb 3 hetes koraban. vegul is tenyleg elfordithato, csak nekem leszakad a hatam-vallam-derekam tole.

nem igazan ertekeli a baba. itthon nem tudom hasznalni.

de remelem majd ha tarsa a fejet rendesen akkor jobb lesz.


vegul is jo.

2009. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!