Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap mentek a babával...

Minden nap mentek a babával sétálni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 14:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap kiviszem, van, hogy kétszer is. Napi 1 órát legalább levegőzünk.
2009. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Általában igen. Naponta legalább 1,5 órát kint vagyunk a friss levegőn (nyáron 4-5 órát is). Csak akkor nem megyünk ha nagyon fúj a szél vagy nagyon esik az eső. Ez már csecsemőkorától így van. Annyira megszokta, hogy néha már ő hozza a cipőjét, hogy menjünk... :-)


18 hós kislány anyukája

2009. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a 14:13-as válaszolónál.

10 hónapos a babám.

2009. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mi nem megyünk mindennap...

Sőt mostanában nem is voltunk úgy kimondottan csak sétálni... Általában,ha megyünk vásárolni,vagy látogatóba valahova,azzal letudjuk a sétát....

De pont most kérdeztem a páromtól telefonon,hogy ha felkelt a kicsi,akkor elvisszük-e sétálni.. :)

2009. okt. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

14.22-es vagyok...

3 hónapos a kicsink.

2009. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
születése óta mindennap van séta. ha esik ha fúj. délelőtt fél-egy óra, délután kb. másfél. (8 hós)
2009. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9 hónapos és igen,minden nap.nagyrészt sétálni szoktam vele,pedig kertes házban lakom,de még menni nem tud,a kocsiba meg csak úgy van el,ha tologatva van,igy sétálgatunk.másfél 2 órát,de van hogy délelőtt délután is.most hogy korán sötétedik,már délután nem megyünk,mert mire fel kel,és eszik már sötét van.így a reggeli alvása után megyünk sétálni.akkor megyünk ha picit esik,és fuj,ha nagyon rossz idő van akkor nem.
2009. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szia!9 hósak vagyunk,és szerintem egy kezemen megtudnám számolni hány nap az,amikor nem voltunk kinn.Kell neki is,meg nekem is.
2009. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Én nem megyek minden nap. Sőt kifejezetten sétálni a babával kb. 3x voltam eddig a 9 hónap alatt.

2-3 naponta megyünk mindig valahová, akkor levegőzik.

2009. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Igen, minden nap megyünk bevásárolni délelőtt, esőben is, és ha nem húzódik el nagyon a délutáni alvás (bár az óraátállítás után már elég nehéz ilyet kifogni), délután egy órát játszóterezünk: egy 18 és egy 3 hónapos babó anyukája
2009. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!