Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babával mikor mentek...

Pici babával mikor mentek sétálni és többnyire merre?

Figyelt kérdés
Babakocsival. Az érdekelne, hogy mely napszakban, szoptatás/etetés előtt-után, kis utcákba, parkba, üzletsorra stb.
2011. máj. 15. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:

... és mennyi időt szántok rá?

Rendszeresen ugyanakkor mentek?

2011. máj. 15. 15:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Születése után kb. 3 hétig a mi ágyunkon 'levegőzött' jól felöltöztetve, rányitottuk az ablakot (decemberi baba).

Aztán én mindig reggeli (első szopi) után mentem sétálni vele, és csak akkor maradt ki séta, ha nagyon hamar elaludt délelőtt, vagy ha esett, vagy ha a kicsi volt lázas.

Mi pesti peremkerületben lakunk, meg lehet oldani, hogy főútvonalat ne negyon érintsünk séta közben. Park, piac, sétáló utca esik útba, amíg pici volt, egyedül róttam az utcákat, most már 17 hónapos, minden nap délelőtt megyünk játszótérre, ha apa időben hazaér, akkor délután is lemegyünk. Ha nem, marad az erkély.

Én nem vinném üzletsorra sétálni, amíg kicsi volt kihasználtam hogy alszik a kocsiban, etetés után lementünk, én kiültem egy padra napozni meg olvasni, ő meg jókat aludt a levegőn.

2011. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerencsére a fiam nem korán kelő, fél 9 körül indultunk mindig. Ha elaludt, akkor volt hogy 1,5-2 órát is csavarogtam, ha nem akkor ált. 50 perc volt a séta amíg délelőtt is aludt.
2011. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!