Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányszőrt éremes venni az...

Bárányszőrt éremes venni az ágyba a gyereknek? Eredetit.

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
En nem raknam bele, mert lehet, hogy allergias ra a baba. Mekkora gyereknel hasznalnad?
2009. okt. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 éves
2009. okt. 29. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Én több helyen olvastam már, sőt gyerekorvostól is azt hallottam, hogy a bárányszőr kimondottan nyugtató hatású a kisbabákra, főleg koraszülötteknek, újszülötteknek teszik a kiságyába!

(Koraszülötteknek az inkubátorba szokták betenni.)


Nem okoz allergiát, sőt a bárányszőrnek van egy különleges tulajdonsága: beszívja a bőr izzadságát és mindig szárazon tartja a bőrt.

Melegen tudja azt a kisbabát is tartani, amelyiknek még nem működik a hőmérséklet szabályzása. (Márpedig egyik kicsi gyereknek sem működik.)


Ezért is a legdrágább és a legeslegjobb ágynemű valódi gyapjúból készül, még felnőtteknek is!


Én a helyedben a kisgyerekem alá tenném, a fejecskéje alá teríts egy pelenkát, hogy ne érjen a szájához a szőrme.

2009. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmiféleképpen ne, mert megdöbbennél milyen mértékben tudja magába tartani a pórt és tisztítani sem lehet hetente. Nekem volt ,ámbár nem a gyereknek.Kivittük az udvarra kirázni, eggyet ráztunk és nem láttuk egymást a férjemmel(2 hónapja volt meg), na azzal a lendülettel dobtuk ki a lakásból.
2009. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit bababoltokban (kifejezetten babáknak!) árulnak, azok mosógépben moshatók, szárítógépben száríthatók!


"...Elősegíti a gyermek fejlődését, gyorsítja a súlygyarapodást. Nyugtató hatása van.

Hőmérséklet kiegyenlítő hatása van, télen-nyáron hasznos.

Felszívja és elpárologtatja a testnedveket, anélkül, hogy hideg érzetet keltene.

Összetételének köszönhetően nem fogja fel a szennyeződéseket, és nem engedi megkötni a baktériumokat.

Könnyen tisztítható, mosógépben mosható, és szárítógépben szárítható.

Bárhová rakható, babakocsiba, kiságyba, babahordozóba...ahová csak fekszik a baba..."


Amit bababoltokban árulnak bárányszőrmét, azoknak a cserzése is más, mint a "kutyaközönséges" birkaszőrmének...

2009. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 eves gyerek ala mar valoszinuleg raknam azt a fajtat, amit kifejezetten a gyerekeknek keszitenek. A hagyomanyos valoban nagyon fogja a port.
2009. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A jó minőségü kifejezzetten ajánlható babáknak (is) mert nem allergén
2009. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
érdemes. minél több természetes anyag, annál jobb.
2010. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!