Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor kifőzöm a cumisüvegeket...

Amikor kifőzöm a cumisüvegeket, borzasztóan vízkövesek lesznek, szinte poros az oldala. Árthat a babának, ha ilyen üvegből adom neki a tápszert? Mit javasoltok, miben főzzem ki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a problémát én is felvetettem a védőnőnknek, és azt mondta, hogy nem árt a babónak. De mivel szerintem ez rettentő gusztustalan látványt nyújt, én átálltam a hideg fertőtlenítőre (chicco).

6,5 hós babó anyukája

2009. okt. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Citromsavat kell tenni a vízbe, ez meggátolja a vízkövesedést! Elég egy kiskanállal.
2009. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tisztitott vizzel főzöd ki nem lesz ilyen gondod!Astoriánál van egy BIO ABC nevű üzlet,ott lehet kapni 35ft/literje!Sőt azt inni se utolsó,nem csak főzni;)
2009. okt. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tegyél kevés ecetet a vízbe amiben kifőzöd a dolgokat.
2009. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ártalmas a babának, csak ronda. Ha a vizbe cirtomsavat, cirtomlét, ecetet teszel, akkor nem lesz vizköves, vagy elöször forrald fel a vizet, és ha leült benne a vizkö, önts le és abban fözd ki az üvegeket.
2009. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
citromlé a vízbe!
2009. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is mindig csavarok egy kis citromlevet a vízbe
2009. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!