Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig 6 hónaposan nem korai...

Alig 6 hónaposan nem korai még a joghurt meg a túrókrém?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki alig 6 hónapos babáját ezzel eteti.Sztmez még korai az én lányom is ennyi idős de nem adok neki ilyeneket.
2009. okt. 29. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 8,5 honapos es most adtam neki turot es natur joghurtot eloszor. Szerintem is korai meg, de mindenki mashogy csinalja.
2009. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát nekünk azt mondta a védőnő, hogy 1 éves koráig semmi féleképpen nem szabad tehéntejes dolgokat kapnia. Csak a boltban kapható ehhez hasonló dolgokat. Mi most 4.5 hónaposak vagyunk.
2009. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De igen, korai. Majd 8 honaposan jon el az ideje a savanyitott tejtermekeknek.
2009. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia!


ebből látszik, hogy változik a világ! ezelőtt 20-25 éve a negyedes-feles tehéntejet preferálták, hogy azt lehet adni, ha a mamának nincs vagy kevés a teje, vagy a tápszer mellé... most meg a legtöbb gyerekorvos meg védőnő 1 éves kora után javasolja először a tejtermékek bevezetését...Érdekes azért, nem?:)

2009. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kedves 15:15-ös:

Változnak az idök,és úgymond okosodott a világ! Sok mindenre rájöttek azóta az orvosok,kutatók,hogy mi nem jó!

2009. okt. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
natúr joghurttól alig 6 hónaposan sem lesz semmi baja. de semmi más tejterméket nem adnék. az ízesített joghurtokat 8 hónapos kortól, meg a túrót is. a többi tejtermékre bojkott 1 éves korig. sok babának activiát javasol a gyerekorvos már 5,5 hónaposan.
2009. okt. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 10 hónaposan kezdtem adni ilyesmit a lányomnak.

Szerintem 6 hónaposan korai, de mindenki azt csinál, amit akar. Ha neked ez nem szimpi, amit megértek, akkor te várj még vele.

2009. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos kor betöltésétől adok neki natúr joghurtot és túrót, gyümölcsel keverve. Megkérdeztem előtte az orvosunkat, csak utána adtam. Tejet majd csak egy éves kora után. 6 hónaposan nem mertem volna.
2009. okt. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!