Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurt, sajt stb 7 honaposan...

Joghurt, sajt stb 7 honaposan mehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 7,5 hónapos volt a kisfiam, amikor odakúszott hozzám, és elcsórt a kezemből egy darab sajtot. Mire észbe kaptam, már le is nyelte. Nem lett semmi baja tőle, így pár nap múlva már reszeltem egy keveset a főzelékébe.

Ezután a danone natúr joghurtot úgy vezettem be, hogy a főzelékeit azzal habartam be (tehát főzve volt még az is). Nem okozott gondot, így utána már kapott gyümivel is.

2010. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én az enyémnek már 5 és fél hósan adtam ilyeneket.

és egészséges 18 hós nagy lány.soha semmi baja nem volt tőle.a medve natúr sajtot mai napig imádja és minden nap eszik.


na most lelehet pontozni,hogy miket adtam a gyereknek má rolyan korán.

joghurtot még hamarabb adtam neki.

2010. aug. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is adtam 7-8 hónaposan joghurtot, sajtot, tejfölt, krémtúrót. De a legnagyobb kedvence a tejföl. 10 hónapos a fiam és semmi baja tőlük.
2010. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Natúr joghurt gyümölccsel keverve lehet. De ne vedd meg a kész gyümis joghurtot, mert abban mindenféle e-faktor van.
2010. aug. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is kap, natúr joghurtot gyümölccsel, és házi sajtokat. Imádja. Franciaországban élünk, itt 5 hónapos kortól javasolják a tejtermékek bevezetését.
2010. aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi olaszorszagban lakunk es az elso kajajaba mar raktunk parmezan sajtot! ezt irta elo a doki. szerintem eleg utos kaja, de nem lett tole semmi baja.
2010. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!