Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Rengeteget bukik!

Mit csináljak? Rengeteget bukik!

Figyelt kérdés
4 hónapos kisfiam naponta 4x, 5x eszeik reggel 195 ml, később 165 mili. Evés felénél büfiztetem. Szépen fejlődik, lassan 8 kg, szóval se a doki, se a védőnő nem veszi komolyan a problémám. Evés után ömlik vissza a kaja! 4x, 5x, vagy többször is visszafolyik, van hogy a padlón köt ki a kb. 7 cm átmérőjű tócsa. Evés után várni kell egy órát, mert nem lehet levinni, mert ha függőleges helyzetbe kerül, ömlik vissza. Van, hogy még egy óra eltetltével is öltözetjük 3x is, mert még akkor is jön. Kész procedúra a lemenetel, beleizzadunk mi is. Napi 10 pelenkát + néhány 6-7 kis kéztörlőt áztat el. Amikor fekszik, akkor is folyik. Őt nem viseli meg szerencsére, de én kétségbe vagyok esve! + minden nap teli géppel mosok... Amúgy mohó is, de ezzel a tulajdonságával sem tudok mit kezdeni.
2009. okt. 29. 13:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nálunk is ez volt, egyik babám nagyon sokat bukott, még 1 órával az etetés után is. Az előkét hiába tettem a nyakába, mindig leszedte. Most Milupa Milumir AR tápszert esznek, valamennyit segített a helyzeten. A tápszer mennyiségük is ugyanennyi volt 4 hónaposan, sőt ők még többet is ettek. A gyerekorvos beutalt minket vizsgálatra, de csak 2 hónap múlva kaptunk időpontot a túljelentkezés miatt. Szerintem Te is beszélj az orvosotokkal, a saját megnyugtatásodra is, had vizsgálják ki.

A kiságyat pedig célszerű megemelni a fejénél, még ha nem is segít a bukáson, de megelőzheted, hogy vissza menjen neki.

2009. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos, a mai napig sokat bukik. A doki szerint még nem kell aggódni, pláne, hogy szépen fejlődik. Tápszeres baba, és amióta hozzátáplálok, azóta a szilárd kaja többnyire benne marad, de a tápszer egy részét szinte mindig viszontlátom, a teáról, vízről már nem is beszélve. Szóval minél sűrűbbet eszik, annál kevesebbet bukik, ezért én azt találtam ki, hogy a sima tápszert a sűrűbb jó éjt tápszerrel keverem, így kevesebb jön vissza (1-2 csepp).
2009. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!