Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumizos gyerkőcök anyukai ti...

Cumizos gyerkőcök anyukai ti mikorra tervezitek "elvenni" tőle a cumit es hogyan?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15honapos lesz es elgondolkodtam rajta vajon hol a határ es meddig szabad hogy cumizzon.Csak alváshoz kell neki.De akkor is meddig?Ti errol hogyan vélekedtek?
2009. okt. 29. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
2 éves kora előtt nem veszem el tőle, megvárom, h kijöjjön az összes foga. megnyugtatja a cumi ha fáj a foga.
2009. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisebbik lányom most kezdte az ovit 3 évesen és még cumizik . Az oviba is visszük , de csak alváshoz . 4 éves kora körül vettük el a nagyobbaktól .
2009. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Én mindenképp elvenném tőle mielőtt elkezd beszélni, szerintem borzalmas ahogy próbálnák ejteni a szavakat, és a cumitól nem megy. Bár az én babám egyelőre csak elalváshoz cumizik, remélem így is marad.
2009. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

A kisfiam nem sokára 1 éves,nagy cumista:),mire bölcsibe megy,jövő szeptemberben,addigra szeretném elvenni tőle!

2009. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

17 hónapos kislányom iszonyúan sokat cumizott.Eleinte alváshoz használta,de később már mindig kellett neki.Sokat gondolkodtam azon,mi lesz így később.Szerencsére egy szép napon ez a probléma megoldódott.Rokonlátogatóban voltunk,ahol eltünt a cumi.(4 gyerek által okozott kupiban).Boldog-boldogtalan kereste,de nem lett meg.Úgy voltam vele,hogy otthon van egy pótcumi,csak hazáig kell kibírni.Addig adott a rokonom egy új cumit,csak az kicsi volt és sehogy sem akart a szájában maradni.Otthon viszont már a pótcumit sem kérte,gondolom a kapott pici cumi okozott neki "csalódást".Így azóta nem cumizik egyáltalán.Nem mondom,hogy nem szenvedtük meg a hiányát,mivel pont jött két foga is,de ahhoz képest nem volt vészes.1 hét alatt kiheverte és én nagyon büszke vagyok rá (és magamra is):)

Ja!azóta meglett az "eredeti"cumi is,egy cipőben.:)

2009. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 15 és fél hónapos. Nagy cumis, főleg alváshoz és éjszakára kell neki a cumi. Addig nem akarom elvenni tőle, amíg látom rajta, hogy megnyugtatja. Talán majd akkor ha nagylányok leszünk (szobatiszták) már elviheti a kukáskocsi a cumikat vagy talán odaadjuk a szegény gyerekeknek. :)
2009. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem akkor még én sem "bántom":) Mivel még csak most jonnek javaban a fogai es valoban megnyugtatja.Igy is szerencsére csak alvashoz kell.Koszi a valaszokat
2009. okt. 29. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!