Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba forum mi lett itt?

Baba forum mi lett itt?

Figyelt kérdés
Ez egy olyan szép forum(baba)meglehet osztani mindent egymással illettve tanácsokat kérni és adni.De nem, mert nagyon sok hozzászoló csak ingerülten lekezelően válaszol.Csak azt nem értem hogy akkor minek szól hozzá ha csak csunyán tud válaszolni.Ti hogyvagytok ezzel?
2009. okt. 29. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki bunkón szól hozzá a dologhoz, és jogtalanul válaszol lekezelően, azzal nem szabad foglalkozni. Aki a baba fórumra jön bunkón válaszolni, az magáról állít ki szegénységi bizonyítványt. Egyszerűen nem kell velük törődni.
2009. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tökéletessen igazad van.Saját magát minősiti mert benne van a nevében is hogy BABA forum.Köszönöm a válaszodat:)
2009. okt. 29. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
most őszinte leszek,van hogy az én zsebembe is kinyílik a bicska,egy darabig türtőztetem magam,de aztán csak ki fakarod.legutóbb egy 2 hónapossal etettek almát,meg krumplit,meg a fene tudja már mit,mert ez jó dolog.nekem van,volt ételallergiás babám és egyszerűen nehezen viselem a könnyelmű,félkegyelmű,azért is ugy csinálom ahogy akarom anyukákat.igaz,hogy az ő dolga,de ha már ide ki írta akkor elmondom a véleményem.egyébként a simán bunkó hozzászólókat le kell tojni.
2009. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van.Sajnos sok frusztrált anyuka itt vezeti le a feszültséget.Nem igazán foglalkozok velük.Ha bunkó lepontozom.
2009. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

12.06.Uristen ezen én akkor átszaladtam mert nem is olvastam.De ezeket már lehet hogy direkt csinálják hogy kidurranjunk és csunyákat irjunk és abbol vannak a veszekedések nem?Vagy tényleg vannak ilyen "édesanyák".


12.07.Ugyvan aki bunkó le kell pontozni:))

2009. okt. 29. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:
2009. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jézusom!Köszönöm a linket.Ez aztán igen!

De olvastad hogy mivolt neki a reakcioja?"Hogy most jol megkavarta az álló vizet".Ez olyan direkt huzzuk fel az anyukákat stilus nem??Ha meg nem ő ezt komlyan irta akkor no coment:(Szomorú hogy vannak ilyen "édesanyák".

2009. okt. 29. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Épp tegnap kértem tanácsot, és voltak akik igerülten válaszoltak,és persze nem segítettek.Nagyon rosszul esett...Egyáltalán miért ír az ilyen, ha nem segít? Nagyon utálom és is. Sajnos nem tudom szó nélkül hagyni, az egész napom elrontja vele.
2009. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 vagyok,na azt aztán nem szabad hagyni hogy elrontsák a napodat,kedves utolsó,annyit nem ér az egész.aki ilyen oldalra ír,annak ezzel is kalkulálni kell.le kell rázni magadról.igy ir,na és akkor mi van,nem neked egy ilyen bunkóval együtt élnek.még csak nem is ismered.
2009. okt. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyen vagyok mint a 14.23.as.Nekem is elrontja a napomat az ilyen ingerült lehurrogos válaszolok.Tudom nem kellene foglalkoznom velük de akkor is....Köszönöm a válaszokat:)
2009. okt. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!