Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elalvási szokásnál...

Milyen elalvási szokásnál döntöttél úgy, hgoy megtanítod (bármilyen módszerrel) elaltatni a babád?

Figyelt kérdés
Nem akarok vitát, minden baba, mama, család más, csak érdekel, mi volt az a pont, amikor változtatni akartál.
2009. okt. 29. 11:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Fél éves koráig altattam, cipeltem hogy elaludjon a lányom. Aztán 8 kg-nál megelégeltem, és letettem az ágyába, aminek sírás lett a vége! Megvártam míg nagyon álmos lett, és mikor sírt 2-3 percet felvettem hogy megnyugtassam. Na ő ugyanúgy ordított tovább. Aztán adtam neki egy kis teát, mikor láttam hogy kezd rajta a szeme lecsukódni akkor vissza a kiságyba. 2-3-at passogott és aludt is. Erre most jött ez a hülye óraátállítás és minden felborult. A teán alszik el, igaz nem cipelem már a popóját, nem ringatom. És azt hiszem a fél is éjjel ezért mindig megébred. SZóval ugyanott tartok mint előtte.
2009. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!