Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Memóriazavar? Nálatok is van...

Memóriazavar? Nálatok is van /volt ilyen?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem, de a memóriám nem a régi. Sokkal lassabban jut eszembe valami, percekig kell gondolkodni valamin. Na nem úgy, hogy le vagyok lassulva, de évszámok , nevek kifognak rajtam.pl. Nemrég voltunk gyerekdokinál és nem jutott eszembe a védőnőnk vezetékneve...Ti is tapasztaltok ilyent?? Ez összefügg a szüléssel?
2009. okt. 29. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom, h összefügg, nekem is van/volt ilyen. Nem találom a szavakat, nem tudom rendesen kifejezni magam. A múltkor időpontot kellett kérnem a gyereknek a fül-orr-gégészetre, és nem jutott eszembe, h mikor született. Hebegtem csak, h 2009 őőőő 2008. Úgy szégyelltem magam, nem tudom, h mikor született...

Csak elmúlik már, 15 hós a fiam, azért már kevesebbszer történnek ilyen bakik:)

2009. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is van,volt,de én természetesnek tartom,mert kizökkentem a régi kerékvágásból,eljöttem betegállományba egy pörgős munkahelyről,ahol rengeteget kell kommunikálni,és szól a rádió,döntéseket kell hozni pér másodperc alatt.pörgött az ember agya.most meg,csak babába és pelusba,meg bébiételbe gondolkodom,és persze hogy lelassul az ember agya.most hogy a babám már pörgősebb már az én agyam is kezd rá álni,sokat énekelek,sokat beszélgetünk,igy talán javul a helyzet kicsit.
2009. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jajj, most megnyugodtam...de igaz lehet, mert én is a babapelenka-babakaja-babasírás témakörökre vagyok "átállítva" :D
2009. okt. 29. 10:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes jelenség. Általában már a terhesség alatt jelentkezik (nálam is), mert a nő agya ilyenkor már átáll a baba ellátására, nevelésére. Amikor úgy gondolod, hogy nem is a babára gondolsz, akkor is az agyad hátsó kis zugában vele foglalkozol. Állítólag helyrejön egy idő után:-)
2009. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!