Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesen még nincs foga! Ez...

1 évesen még nincs foga! Ez normális?

Figyelt kérdés

Nemsokára 1éves lesz a lányom és még nincs fogacskája!

NEm is bújik,mert semmi előjele nincs!


2009. okt. 29. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell mindennek normálisnak lennie, ne aggódj ki fog bújni. Ismerős kislánynak is egyéves korában bújt ki az első, most már lassan másfél éves és két foga van. ne aggódj!
2009. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is normális. Egy ismerős babájának 15 hósan lett 2 fogacskája. Mi 13 hósak vagyunk és nekünk is csak 2 fogacskánk van, bár mostanság újra rág a kis drágánk, nyűgös és a semmiből hatalmas sírás kerekedik. Lehet nálatok is úgy lesz, hogy hirtelen megindul neki az összes. Több ilyen esetről is hallottam már.

Az hogy nincs előjele a fogzásnak, nem jelent semmit, mert a keresztlányomnak semmi baja sem volt, csak azt vették észre a bátyámék, hogy kocog a kiskanál a szájában.:)

2009. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

az én lánykámnak 11 és fél hósan jött ki az első foga!

doktornéni azt mondta a tapasztalatok azt mutatják, minél később bújik ki a fog annál egészségesebb lesz! szóval nyugi, majd jön ha jönni akar :)

2009. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14,5 hónaposan jött ki az első fogunk. nem kell megijedni, ki fog jönni neki!
2009. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én nem aggódom,mert bent semmiképp nem marad:),csak a környezetemben mindenki azzal jön,hogy az ő gyermekének már ennyi és ennyi volt ennyi idősen,és azért ez egy kicsit rossz!Semmiben nem gátolja,hogy nincs!Mindent nagyon szépen megrág!De azért már nagyon várjuk az első fogacskát!!!:)

2009. okt. 29. 10:38
 6/9 anonim ***** válasza:
igen ez a tipikus "az én gyerekem...a te gyereked miért nem?" gusztustalan és undorító ahogy az anyukák viselkednek, paráztatnak mindenkit!! nyugi, kibúvik ha ki akar! :)
2009. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, majd jön az a fog ha akar. Az én 12,5 hósómnak is most jönnek a fogai. Egyszerre 5 is. És nem a "normális" sorrendbe. :) Csak felül.
2009. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az egyik sógoromnak 15 hónapos koráig nem jött ki egy foga sem, már meg is röntgenezték (ez már 30éve volt lassan) h vannak.e egyáltalán fogcsírák, aztán 15 hós korában 3! hét alatt kibújt majd az összes:-) Drukkolok a fogiknak
2009. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Aranyosak vagytok!
2009. okt. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!