Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojásfehérjét kostóltatott 8...

Tojásfehérjét kostóltatott 8 hós babámmal, másnál is ennyire sietnek a kajákkal?

Figyelt kérdés
Na meg tejfölt, rántott hús bőrét akarja adni drága anyósom a babának, merthogy régen is így volt.
2009. okt. 29. 09:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom hogy a tojásfehérjét már kphatja ennyi idős korban,sárgáját egy évesen.A hús bőre meg a többi azért érdekes.Tudjátok mit nem értek miért van az hogy ilyen téren mindig az anyósokkal van a baj,a mi szüleink valahogy ilyen téren normálisabbak...mindtha direkt csinálnák,mintha lesz@rnák hogy az ő unokájuknak lesz ettől rossz.
2009. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak: tojássárgáját kaphat egy éves kora előtt, fehérjét utána. Nem véletlenül mondják azt, hogy a főzeléket az egy éves kor alatti gyerekeknek nagyon keményre főtt tojás sárgájával dúsíthatjuk.
2009. okt. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

jó lenne, ha mindenki anyjával, anyósával lehetne beszélni. én már a terhesség alatt megkezdtem a felvilágosítást, mégis fütyülnek rá, mondván, hogy így is úgyis fenőttünk.


sajnos, nálunk a szelíd program nem vált be, össze kell ráncolnom a szemöldököt és kedvesen közlöm, hogy vagy úgy csinálják, ahogyan mi elképzeljük, vagy nincs unoka. ez már világos beszéd, ezt értik, igaz ahogy írtam a hátam mögött látom, hogy próbálják megszegni a szabályokat, de akkor még határozottabb vagyok és tényleg azt gondolom, hogyha nem figyelnek arra amikt kérünk, akkor unoka megvonás lesz. 9:07 es

2009. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon szigorú vagyok kajálás tekintetében, csak azt eheti a gyerek, amit adok. Néha kapok egy "hát igen ilyen idős korban mi már ezt adtunk, meg azt adtunk..." biztos h jót akarnak szüleink, mert ők úgy gondolják, h jót cselekednek, de szerintem ezt határozottan a saját kezedbe kell venned. HA nem értik meg, akkor nincs unokázás. Ja és nálunk a gyerekorvos egy éves korig a sárgáját sem ajánlja
2009. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!