Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és milyen télicipőt...

Hol és milyen télicipőt vesztek 1-1.5 éves babátoknak?

Figyelt kérdés
Már vettem egy hótaposót, de kéne valamilyen utcai hómentes időre amihez szoknyát is fel lehetne venni. Siestában láttam magasszárútt, de annak horror ára van (17ezer) és harántemelős, úgyhogy kizárva. Néztem egy Nike bakancsszerűt, nem tudom az megfelelő-e. Nektek mi a véleményetek? Milyen van/volt nektek és hogyan vált be?
2009. okt. 28. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Deichmannban vettem téli cipőt, de nekem is kellett egy átmeneti, kicsit vékonyabb, de bélelt csizma, nagyon csini, ki virág van rajta, de szolíd, 3000 ft volt, Achilles-résznél merevítős, nagyon kényelmes, úgy látom, megérte!
2009. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én is valammi olyanra gondoltam ami bélelt, de nem úgy néz ki mint egy hótaposó..lehet, hogy befizetek a Nike-ra.
2009. okt. 29. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!