Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba nyűgös, nyugtalan,...

Ha a baba nyűgös, nyugtalan, sokat sír adhatok neki Chamomilla Vulgarist?

Figyelt kérdés
Ha igen melyiket (ch) alkalmazzuk , mennyi ideig, és hogyan adagoljam? (1 hónapos)
2009. okt. 28. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk fogzásra javasolta doktornő, 15 ch-t, napi 3*5 golyó.

Nem lehet, hogy nálatok a poci fáj?

2009. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 15 ch-t alkalmaztam és nekünk hatott, de csak úgy, ha 3x5 golyót adtam óránként (vagyis 3 órán át).

Viszont nem 1 hónapos volt, hanem 4, lehet, hogy ti még nem kaphattok így.

Nyügtalanságra, enyhébb fogfájásra nekünk hatott, de csak alkalomszerűen használtam. Ha huzamosabb ideig nyugtalan, nyűgös, akkor ez annak van valami a hátterében és ez nem fogja megoldani.

2009. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Adhatod nyugodtan.A 15ch jó a pocira, nyugtalanságra, később fogzásra.Ha este adsz neki 5 golyócskát, nyugodtabban fog aludni.Napi 3x5 mehet, ezeket az alacsony potenciákat lehet huzamosabb ideig is adni.Ha javúlt a helyzet csökkentheted az adagot.Kicsi vízben feloldva itasd meg vele, csak előtte utánna fél óráig ne egyen.

Ha a pocija fáj, még beválhat az Espumizán csepp, nekünk ez is segíthet.Együtt is adhatod a camomillával.

2009. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szerekben fehérje van, állati eredetű, allergén anyagok! szerintem felesleges "nyugtaót" meg hasonlókat adni ilyen picinek.
2009. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!