Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 8 hósnak még korai a...

Egy 8 hósnak még korai a bébizongora?

Figyelt kérdés
Valami olyat szeretnék, amit nyomkodni lehet (könnyen) és zenél, hangot ad. bébitelenfonja már van. A zongorára meg sok helyen olyat írnak, h 36 hótól. Nem sok az egy kicsit????
2009. okt. 28. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 8 hósomnak van. Szereti és nyomkodja. Simán jó már neki.
2009. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt hittem csak én vo ilyen elborult. mert a dobozra az van írva, hogy 18. másira meg, hogy 36 hótól...
2009. okt. 28. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nyugodtan megveheted neki. A mobiltelefon se volna neki való elvileg. :p
2009. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

anyuméknál igazi nagy zongora van, 7 hós kisfiam meg imád előtte ülni és kalimpolni, így én is tervezek itthonra egy jóval kisebb kiadású zongorát -szintetizátort.

sztem simán jó ajándék.

2009. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4,5 hónaposak vagyunk, már egy hónapja van FP zongorája, csapkodja is rendesen :) Imádja, ahogy villognak fenn a fények, vagy "megszólalnak" az állatok.

Én csak kb tartom be a mikortól ajánljuk szöveget :) Egy keljfel maci pl miért 18 hóstól való?

2009. okt. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!