Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hósnak melyiket vennéd meg?...

8 hósnak melyiket vennéd meg? Képek lent. Rugós hinta? Komp? Vagy a kettő ötvözetét? (miért)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 13. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima hintát vennék, amit nem csak pár hónapig használhat.
2011. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia,a rugós hintát azért nem venném meg,mert nagyon hamar kinövi,amúgy nagyon jó találmány.Sokan lefognak pontozni,de ha tehetném,akkor a kettő ötvözetét venném.A bébikompról sok rosszat fogsz hallani,az én két gyerekem viszont imádta,robogtak vele fel-alá a lakásba.Nem voltak benne egész nap,a délelőtti főzés ideje alatt használtuk leginkább egy-egy órára.Mindkét gyerekem egészséges,nincs gerincferdülés,se lúdtalp.Nagylányom egy évesen,kisebbik lányom 11 hónaposan már stabilan járt.
2011. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sima hinta.

ezek nekem tul drágák,az meg 1500Ft volt,és még mindig tudja használni.

2011. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Egyiket sem.

Rugós hintát kaptunk kölcsön, annyira azért nem jött be neki, a sima hintát se szereti, pedig már 2 éves elmúlt, szóval örülök, hogy nem vettünk.

Komp.... nagyon ellene vagyok. De persze mindenkinek saját joga dönteni felőle. Én nem vettem.

Azonban járássegítőt igen... erre is mondják, hogy árt és nem használ.


Na de ha mégis a felsoroltakból kellene választani akkor rugós hinta.

2011. aug. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk rugós hintánk van

[link]

ilyen, nagyon jó...fél évesen kapta, akkor még nemigen szerette, majd egyre jobban, most 10 hónapos :-)

Szupi!

2011. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekünk CAM rugós hintánk van. 5 hónapos korától ugrál benne a kislányom minden nap. Imádja. Egyébként ezt a hintát azoknak a babáknak is ajánlják, akiknek gyengébb az izomzatuk. Nekünk nem volt ilyen gondunk :) A kompot nem ajánlják, mi nem vettünk.
2011. nov. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!