Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet és miért a...

Mikortól lehet és miért a babáknak körtét adni?

Figyelt kérdés
Eszik már almát, salátát, tököt, répát és krumplit is. Eléggé szeles és székrekedéses a hozzátáplálás óta. Vizet és kamillateát iszik. Őszibarackot akartam neki következőnek adni, de azt már nem árulnak, üvegeset pedig kihagynám. A körtének pedig most van a szezonja. :)
2009. okt. 28. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hat-kilenc hónap között, csak vigyázz vele, mert szorulást okozhat egyes babáknál. próbálj ki több fajtát, nálunk van, amit szeret, másikat nem próbálgatni kell.
2009. okt. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a kiskönyvben az első helyen szerepel az alma mellett. Én már nyugodtan adnám neki.
2009. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi pont a hétvégén vezettük be a körtét. A babóm 6,5 hónapos, és semmi gondot nem okozott. Én is úgy tudom, hogy az alma után mehet ez is bátran.
2009. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, szerintem is mehet a körte! Az üvegessel mi a gondod? A kecskemétinek van csak őszibarack üvegese, én is adok azt a fiamnak ha szorulása van, szerintem nagyon finom, és általában utána könnyebben kakil. Én azokból a gyümölcsökből veszek üvegeset ami már nincs. 11hónapos a fiam.
2009. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!