Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ülnek fel először a babák?

Hogy ülnek fel először a babák?

Figyelt kérdés
Milyen pózból indítják általában?Mikor várhatom?7 hónapos lesz 7-én a kislányom!
2009. okt. 28. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam hanyatt fekvésből oldalra fordult, majd az egyik kezével nyomta fel a törzsét ülő helyzetbe.

Hason fekvésből meg felhúzta a teste alá mindkét lábát (mondjuk "négykézlábra állt"), majd eldőlt oldalra.

Több variáció is lehetséges, gyermeki lelemény kérdése! :o)

2009. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mászásból tolta ki oldalra a popsiját, így ült először. 8 hónaposan kezdett mászni, és rá 2 hétre ült.
2009. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom azt csinálja mit az első válaszoló írt de már több mint 1 hónapja és még mindig nem ül. Mászni még nem tud de négykézláb hintázik 3 hete.

8,5 hónapos

2009. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is mászásból zöttyent hátra a fenekére.

Három hete mászik, és múlt héten ült fel először egyedül.

8,5 hónapos

2009. okt. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányom 8 hónapos, már 1 hónapja mászik, 1 hete mindenhol feláll. De ülni még csak egyszer ült fel kb. 3 hete, azóta sem gyakorolta. Azt nem tudom milyen pózból, mert mire odanéztünk, már ült :) Aztán oldalra huppant, azóta sem csinálja :(
2009. okt. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi lányok,tényleg sokfélék a gyerekek!
2009. okt. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!