Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is mindig a fejen...

Más babája is mindig a fejen állást gyakorolja? 1 éves babám mindig leteszi a fejét, jo hogy át nem esik bukfencbe. Eddig a játszószőnyegen csinálta, most már a parkettán.

Figyelt kérdés
Párom szerint azért mert fáj a feje.De én nem hinném hogy azért. Ujabb hóbort lehet?
2009. okt. 28. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Játszik.Kezdi felfedezni a testét, a korlátait.
2009. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Újabb hóbort, az én fiam is csinálta. Volt vagy 1 hónap is mire leszokott róla. Most van új, most tanul járni. Gyanítom az vonta el a figyelmét a fejenállásról.
2009. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam akkor csinálja ezt, amikor nagyon fáradt, álmos. Nála ez egy jel, hogy "anya vigyél már el aludni". :o) Édesek, amikor efféle kunsztokat mutatnak be! =o)
2009. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én 13 hósom is ezt csinálja, de már nem is tudom, mióta. 1 hónapja jár, de azóta sem szokott le róla. Tegnap is ezzel szórakozott, a hintaszékén állt így fejen (hajmeresztő nézni) mikor hátrabillentette magát. A szék biztosan tartotta, úgyhogy lecsúszott és be tudta fejezni a bukfencet minden gond nélkül, de sosem fogom elfelejteni azt a csodálkozó arcát, mikor pár másodpercre a teljes testsúlyát a feje tetején egyensúlyozta :) aztán elvigyorodott ahogy befejezte a mutatványt. Azt hiszem artista lesz belőle :)
2009. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!