Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátok elvan a...

2 hónapos babátok elvan a játszószőnyegen?

Figyelt kérdés
Szereti? Mennyi ideig van ott?
2011. ápr. 18. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém még nincs 2 hónapos, 6 hetes, de még nem igazán tetszik neki. Inkább a körforgójára van rákattanva :-) Most kezdte el igazán élvezni, hogy forog és zenél. És nem üvölt ha bekapcsoljuk :-) Szóval a játszószőnyeg még várat magára.
2011. ápr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb 5 percig.....s utána elkezd hisztizni!

Nem igazán szeret rajta lenni,inkább a pihenőszékében.

Az én babám 2,5 hónapos

2011. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi kislányunk 7 hetes és ő is rá van rendesen kattanva a zenélős forgóra! Már a másodikat nyúzzuk, mert az első tönkrement :)

Ma kipróbáltam mit szól a játszószőnyeghez, kb 20 percet elvolt, nézegette a lógókat, aztán elkezdett kiabálni :)

2011. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Akkor megnyugodtam, hogy nem csak az én kislányom sír és hisztizik a játszószőnyegen :-)

Nekünk is második körforgó, mert amikor megtetszett neki, apuka annyira belelkesült, hogy annyira felhúzta, hogy kiakadt :-) Volt üvöltés utána is, mert pont akkor érzett rá, hogy nézegette volna, mert előtte arra is csak sírt.

Most vettünk egy babahintát, remélem nagy sikert fog aratni, még nem érkezett meg. Azzal próbálok majd még újdonságot mutatni neki. Ahogy nézem a videókat, eléggé bejön a babáknak.

Ha a játszószőnyeg nem köti le esetleg ezt még megpróbálhatod.

2011. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!