Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szeret a 3 honapos...

Miért nem szeret a 3 honapos fiam a játszoszönyegén lenni? Mit tehetek hogy megszeresse? Mitöl lehet hogy pár napja átfordult 2*azota meg nem és csak ritkán probálkozik? Nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy az elején úgy tegyem a szőnyegre, hogy odafekszem mellé. A szőnyeggel most sem foglalkozik, pár hét alatt megszokta hogy azon is "kell" néha feküdni. A tornázó részét használja. Azért nem fordul át újra mert nem találta érdekesnek/hasznosnak. Majd ha már látja valami hasznát, vagy mulatságosnak találja-újra megteszi. Ne aggódj!
2009. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feküdj a szőnyeg mellé, és játssz vele Te, aztán mutasd meg, hogy hogyan kell játszani a lógókkal. Majd megtanulja. Az én babám 2 hónapos korában az oldalára fordult néhányszor, ezzel szórakozott. Aztán legközelebb 6 hónaposan csinálta újra!!!
2009. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem volt el 3 hónaposan a játszószőnyegen, ahogy leraktam sírni kezdett. Aztán 4 hónaposan minden előzetes szoktatás nélkül leraktam, és imádott rajta lenni, meg játszani. Azóta is nagyon szereti. Most 5 hónapos, és most igényli, hogy ott legyek vele, meg ülni akar egyfolytában, persze még nem tud. 3 hónaposan még kicsi, majd meglátod, hogy mennyit jelent az az 1 hónap :)
2009. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a fordulással kapcsolatban, nekünk is így volt, először 3 hónaposan fordult hasról hátra négyszer, mert annyira utált hason lenni, hogy dühében sikerült neki :) Azóta kb. egyszer csinálta, oldalra fordul szépen, de forogni nem forog. Nem baj, állítólag ha már egyszer megcsinálta, akkor az azt jelenti, hogy tudja, és annak nincs jelentősége, hogy mennyiszer csinálja utána, tényleg valószínűleg nem jött be neki a dolog :)
2009. jan. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát igen,az én kislányom is utál hason lenni,3 hósan 3X is átfordult,azóta "csak" az oldalára fordul.Egyébként meg is lepődtem,arra számítottam,hogy majd hasról hátra fog 1.X fordulni:)

A játszószőnyeget az én kislányom is most szerette meg,már elvan benne maga is,jó kitombolja magát:)Most 4 hós.

2009. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!