Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos múlt a lányom, de...

3 hónapos múlt a lányom, de ha ébren van szinte mindíg sír. Se a játszószőnyegen, se a babahintába, se a pihenőben nincs el, folyton ordít és nem tudom ez mikor múlik el vagy mitől van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a frontokat érzi, az is lehet, hogy csak a közelségedre vágyik, hogy megszeretgesd... :) Próbáld meg magadhoz ölelni és énekelni egy kicsit, talán minden gondja elszáll majd.:) Sok szerencsét.
2010. aug. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már szinte mindent, de semmi nem használ, 2-3 perc után mindenhol sír, mégha ott vagyok mellette akkor is. A védőnő szerint majd kinővi, csak nem tudom mikor, mert ez így elég nehéz, szinte ki sem tudunk mozdulni itthonról, mert mindenhol ordít, mégha kézben van is:(
2010. aug. 3. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a lányom játszotta ezt. Bár nekem annyi szerencsém volt, hogy kb. 6-tól kezdte és 1-1,5 órát egyfolytában ordított. Kipróbáltunk mindent...levittem a napi ordítás előtt sétálni, ha el is aludt, 6-kor felkelt ordítani. Akkor volt, hogy elmentünk csavarogni, természetesen nem maradt el akkor sem az ordítás. Órához lehetett volna igazítani a kezdést. Az anyukám sem hitte el egészen addig, még nem voltunk ott nála pár napot..aztán ő is kapott belőle:) Nálunk a kisasszony még cifrázta is, ha próbáltam szeretgetni még jobban sírt, már ha valakit meglátott akkor is...így 6-ra mindig megpróbáltunk hazaérni, akkor be a kiságyba, ajtó becsuk és kezdhette. Ordított 1-1,5 órát, utána aludt egy 30 percet. Mikor felkelt, semmi baja sem volt. Max. 1 hónapig tartott. Nagyon nehéz volt, de nem tudtunk vele mit csinálni. Kitartás!
2010. aug. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem akarok egy nagyon tapasztalt anyuka szerepében tetszelegni (3 hónapos a kislányom), de ha tényleg állandóan sírna a babám, én arra gyanakodnék, hogy fáj valamilye, csak ugye ezt másképpen nem tudja közölni... én elmennék a dokihoz, hátha mond valami okosat.
2010. aug. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt hasfájós, de az a szoptatós teától volt, azt nem is iszom. Mondtam a gyerekorvosnak, meg a védőnőnek is, de azt mondták kinövi majd, hát nem tudom. Ébredés után eszik, tisztában van a popsija, elvan egy öt percet, majd rázendít bárhol van és bárki van mellette.
2010. aug. 4. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ötletem nekem sincs, de szerintem nem fájhat semmilye, mert akkor nem pontban hatkor kezdene el ordítani, hanem bármikor amikor a fájdalmat érzi. Próbáltad már esetleg pont hatkor megetetni? Ha ráteszed a cicire akkor is sír? Tudom, nem megoldás betömni a száját, csak úgy eszembe jutott:DDD Kitartás.
2010. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!