Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom lekötni 5 hónapos...

Mivel tudom lekötni 5 hónapos babámat?

Figyelt kérdés

Az 5 hónapot betöltötte a Törpém, de az utóbbi időben nem köti le semmi igazán a figyelmét. Pár hete még gyönyörűen eljátszott a kiságyában akár óra hosszat is, de mostanában nem hajlandó még benne sem lenni.

Leér a popsija, aztán már hisztizik.

Ölben persze nagyon megfelelne, de ki bírná egész nap kézben egy közel 9 kilós maszattal?

Hasról visszafordulni még nem tud, így a játszószőnyegére sem tudom letenni, mert azonnal hasra csapja magát, aztán kezdődik a kétségbeesett nyivákolás.

Ülni azt szeretne, de az sem megy segítség nélkül.

Van ezermegegy játékunk, de már mind unalmas, nem foglalkoztatják.

Mit tegyek, mit találjak ki, hogy legyen egy kis lélegzetvételnyi időm?


2009. okt. 28. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
NE vedd fel, csak legyél a szobában, hgy láthasson. Ha hisztizik, akkor nyugdt hangn meséld el neki, hogy anyukának dolga van, elöször azt kell megcsinálnia és csak utánna fog vele játszani. A pontos jelentést nem fogja ugyan érteni, de a hangsúlyt igen. Ha már át tud fordulni, akkor rövidesen megtanulja visszafelé is, HA nem segitesz azonnal, ha megunta. Ha kicsit nyiakl, attól még nem lesz semmi baja. Ha viszont most nem fogod öt vissz, késöbb megörülsz mellette. Négy gyerekes anyuka vagyok.
2009. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam kedvenc szórakozása a főzés és a mososgatás. Én csinálom, ő nézi. Vettünk egy pihenőszéket, abban kiviszem a konyhába, beszélek hozzá, elmondom mikor mit csinálok, éneklem neki a rádióban szóló számokat, ő meg nagyon élvezi. :-)
2009. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam most tölti be a 4. hónapot, de ugyan ez a gondunk. A kiságyába mindig csak aludni rakom be, uh. ott nem játszik, de 10-15 perc alatt megun minden játékot.

Amikor sétálgatok vele a lakásban azt élvezi, persze az sem mindegy, hogy hogyan fogom :-), csakis úgy jó ha ül és kifelé néz.

A mosogatás, főzés nézése a pihenőszékből tényleg jó ötlet. De a kicsim már azt is unja :-(

Ha találsz valamit ami leköti, tudasd velem is!! :-))

2009. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!