Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lehet levágni a babák...

Mikor lehet levágni a babák haját?

Figyelt kérdés
2 és fél hónapos a kisfiam, születése óta hajas baba. Most már ott tartunk, hogy még fél centi és eltakarja a szemöldökét. Félek, hogy zavarja őt majd a látásban, illetve így olyan kis "huligán".
2008. jún. 29. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol belelóg a szemébe, ott vágj le belőle. A babák haját is le lehet vágni.
2008. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha "eléri" a szemét akkor mindenképpen vágd le, de tedd el emlékbe a haját! Én is ezt tettem, és olyan jó volt megnézni, egy pár évvel később. Tök cuki egy hajas baba, nekem a 3. babám olyan szőkén született, hogy még most is kopasznak látszik, pedig van haja...
2008. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó hőség volt akkor is, amikor az én kisfiam született. Lehet, hogy megköveznek, de mi már 2 hónapos korában levágtuk a haját: méghozzá hajnyíró géppel. Nagy megkönnyebbülés volt neki, mert nagyon sok haja volt és nagyon izzadt a feje. Teljesen nyugodtan tűrte a macerát. (Gondolom, ilyen pici korban még nem nagyon tudta, hogy mit is csinálunk vele.) Már 5 éves és a beavatkozás nem okozott maradandó sérülést. :o) Most is mindig egészen rövidre vágjuk a továbbra is nagyon sűrű haját. :o)
2008. jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ilyen pici babáknál talán még azért nem olyan sűrű a hajuk, de mi nekünk azért kellett a fiam haját levágnunk, mert annyira alá izzadt, hogy véresre kaparta a tarkóját és a füle mögötti fejrészt, azót kicsit fiúsabb a feje, de nem izzad bele.

a legkisebbeknek is le lehet vágni szerintem ebből nem szabad ügyet csinálni. Viszont arra figyelj, hogy ha napos helyen vagytok, akkor minenképpen legyen rajta sapka!

2008. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már meg is történt a hajvágás, csak néhány centi lett levágva a füle mögött illetve elöl. A fodrász jobban félt, mint a fiam.
2008. jún. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!