Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni a takarót...

Mit lehet csinálni a takarót el nem viselő 14 hós fiacskámmal?

Figyelt kérdés
Hálózsák kilőve :( Iszonyat,már azon gondolkodtam,hogy a takarót odaszögelem a kiságyhoz, de az én fiam az alól is kimászik. Ráadásul,nemcsak kitakarózik,hanem maga alá gyűri.
2009. okt. 27. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne takard be, hanem öltöztesd fel. Az enyémek is így voltak, overallban altattam őket, ez bevált.
2009. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:)

Dettó mint az én 15 hónapos lányom.

Utálja ha betakarom, szinte azonnal lerúgja magáróla takarót.

A hálózsáktól üvölt ha nem tud forgolódni.

Észrevettem, hogy melege van és ezért nem kell neki a takaró. Nedves ilyenkor a tarkója.

Rájöttem ,hogy nincs megoldás. Rugdalózóban alszik, én betakarom és ha akar kiakarózik. Szerintem nem fázik.

Nem tudok mit tenni.

Szerintem te se idegesítsd magad ezen, hagyd aludni úgy ahogy ő akar. Ha aggódsz hogy fázik max öltöztesd fel jobban. Pl. rugi alá body.

2009. okt. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használjatok hálózsákot.
2009. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én polár anyagból varrattam a kislányomnak zibzáras mellényt. Nagyon bevált!
2009. okt. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! A fiam 10 hós. Sem a plédet sem a hálózsákot nem tűri meg magán.

Őt este így öltöztetem fel amikor megy aludni.

Harisnya, hosszú ujjú bady, és egy hosszú ujjú kezes lábas (rugi). Eddig rendes pizsiben aludt, de akkor mindig felcsúszott neki, és nem nagyon védte semmi a derekát. Nála kb. 22C van.

2009. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!