Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ébred éjszaka föl?

Miért ébred éjszaka föl?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, éjszaka 1-2 óránként nyöszörögve ébred. Csak megsimogatom a hátát vagy a másik oldalára fordítom és alszik tovább. Enni csak fél 5-kor kér, akkor sír. Hasa sem fáj, miért alszik mégis ilyen nyugtalanul?
2009. okt. 27. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk éjszaka soha nem sír a pici, csak nyöszörög, de olyankor is éhes! napközben sír, ha enni akar, de éjszaka, mindig nyöszörög. én megetetném a helyedben! vagy esetleg a pelus zavarja, mert pisis. ne várj fél5ig!

üdv: 12 hetes anyuka

2009. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én babám sír, ha éhes, éjjel nem is kér enni, még a szemét se nyitja ki. Olyan, mint amikor valaki rosszat álmodik.
2009. okt. 27. 16:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Éhes. Tuti. Képzeld csak el. Cseresznye nagyságú gyomra van. Azzal nem virgonckodik reggelig. Hidd el, éhes. Adj neki.

Egy 13 hónapos kislány anyukája

2009. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de nem fogadja el.
2009. okt. 27. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Melletted alszik? Lehet, hogy csak hiányzol neki.
2009. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos éhes! 6 hetesen az én babám 2,5-3 óránként kelt fel szopizni, tehát 3x evett éjszaka. cseréld ki a pelust, arra majd felébred, utána tedd cicire!
2009. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem szopik:(
2009. okt. 28. 08:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!